5 znaků, že jsme ztratili kontakt se svou vnitřní intuicí

178
Foto: Pixabay.com

Naše intuice nás chrání před nebezpečím. Je to tichý hlas v našem nitru, který nám pomáhá přijímat rozhodnutí.

Pokud jsme spojení sami se sebou, budeme vědět, kdy nás bude milovaný člověk potřebovat, budeme cítit, když nebude něco v pořádku, nebo pokud se něco stane.

Někdy blokujeme naši intuici a ztrácíme schopnost interpretovat ji správně a jasně. Tyto příznaky nám mohou pomoci uvědomit si, zda může být naše intuice blokována.

1. Lítost

Když jsme spojení a vedení naší intuicí, pomáhá nám přijímat rozhodnutí a volby, které v budoucnu nebudeme litovat.

Pokud nejsme v kontaktu s naší intuicí, rozhodujeme se na základě našeho ega a mysli, a to je často důvod, proč nakonec litujeme naše rozhodnutí.

Když dovolíme našemu vnitřnímu hlasu, aby vedl naši duši a přestal bojovat, rozhodnutí přijdou snadno a nikdy je nebudeme litovat.

2. Chybějící flexibilita

Pokud jsme napojeni na naši intuici, kráčíme s proudem, a to často znamená, že se naše plány a rozhodnutí v průběhu života mění.

Když svému vnitřnímu hlasu nenasloucháme, budeme ignorovat naše varovné signály, které bychom jinak viděli, a následně změníme směr.

Jeden z hlavních faktorů, proč lidé nejsou flexibilní je, že ignorují svou intuici a přistanou hned na všechno.

Pokud skutečně nasloucháme svému vnitřnímu hlasu, často se nestává, že bychom mluvili ne hned na začátku.

3. Zmatek

Hlavní znamení, že jsme spojení se svou intuicí, je pocit zmatku. Snažíme se přijmout správné rozhodnutí a chybí nám jasnost.

Když posloucháme hlas ve svém nitru, nebudeme zmateni. Naše vnitřní poznání a vnější synchronicity usměrní naše rozhodnutí, aby nás přivedly na správnou cestu.

4. Bláznivé chování

Popíráte svou intuici jako něco bláznivé nebo iracionální? Možná vám váš vnitřní hlas říká, že máte někam jít, kam byste nikdy nešli nebo že máte dělat, co byste nikdy nedělali.

Ale co když za dveřmi, které byste nikdy neotevřeli, je někdo, kdo potřebuje vaši pomoc?

Co když je vaše vysněná práce za dveřmi číslo 2, přestože vždy používáte dveře číslo 1?

Mohly by vám chybět nejvíce vyrovnané vztahy, kariéra a mnohé jiné zážitky, protože ignorujete svou intuici a nazýváte se bláznem, když chcete něco, co vás vyvádí z míry.

5. Rozdávejte svou sílu

Pokud očekáváte od někoho jiného, ​​že by za vás přijal důležité rozhodnutí, je to znakem blokované intuice. Když navštívíte svého lékaře, očekáváte od něj, že za vás přijme nějaké rozhodnutí?

Dovolíte svému partnerovi, aby rozhodoval o všem kolem domu, ačkoli cítíte, že něco jiného by bylo lepší?

Nalaďte se na svou intuici a věnujte pozornost svému vnitřnímu hlasu.

Zdroj: http://thespiritscience.net/2016/05/19/5-signs-you-are-losing-touch-with-your-inner-intuition/

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz