5 různých typů spřízněných duší, se kterými se v životě setkáme

467
Foto: Pixabay.com

Mnozí z nás si myslí, že termín „spřízněná duše“ označuje někoho, kdo se k nám perfektně hodí, ale pravdou je, že spřízněné duše k nám přicházejí v nejrůznějších tvarech a velikostech.

Mohou být romantické, ale také nemusí. Všechny však mají výrazný vliv na náš život.

Některé spřízněné duše jsou s námi jen krátce, jiné s námi zůstávají po celý život. Vy si však budete pamatovat všechny, protože k vám přicházejí z určitého důvodu.

Zde je 5 typů spřízněných duší, se kterými se v životě setkáte a naučíte se je milovat:

1. Spřízněná duše přítele

Tento člověk je častokrát váš nejlepší přítel v životě. Když se s ním setkáte, okamžitě víte, že se z vás stanou přátelé na celý život. Máte pocit, jako byste odjakživa byli kamarády.

Můžete s ním mluvit celé hodiny, obrátit se na něj, když budete v nouzi, protože on vám bude rozumět lépe než vy sami.

Tato spřízněná duše s vámi zůstane velmi dlouho, a proto se starejte o tento vztah a nevnímejte jej jako samozřejmost.

2. Spřízněná duše trosečníka

Tento typ spřízněné duše vstoupí do vašeho života za jediným účelem: aby rozkolísal vaši loď. Přichází k vám, když máte problémy a hledáte perspektivu.

Nutí vás zamýšlet se nad svým životem a plány do budoucna.

Když vám vstoupí do života, určitě to poznáte, protože se přivalí jako hurikán lásky a vášně. Je to člověk, který vás dobrovolně strhne a bude vás unášet vlnami života.

Ale jakmile bouře přejde, zanechá po sobě jen trosky. Vy však vyrostete na člověka, který si ze zbytků tohoto vztahu vybuduje nové základy.

3. Spřízněná duše milence

Tyto spřízněné duše si najdou cestu do vašeho života, aby vás naučily něco, co vám bude dávat smysl až mnohem později. Může to být vaše první láska, skrytá aféra nebo jen vášnivý přítel.

Tyto vztahy se vyvíjejí pomalu a časem nabývají podoby něčeho významného. Jelikož se od sebe toho hodně naučíte, vaše pouto se tak brzy nepřetrhne.

Často zůstáváte přáteli po celý život.

4. Spřízněná duše cizince

Spřízněná duše cizince je člověk, kterého poznáte náhodně, a to během společného letu, v autobuse, na společenské party nebo jen tak na ulici.

Budete mít pocit, jako byste tuto osobu již znali, ale nevíte odkud.

Pokud patříte mezi lidi, kteří věří v minulé životy, tento člověk by mohl být někdo, koho jste znali ve svém předešlém životě.

Přestože jste s touto spřízněnou duší jen krátce, oba si řeknete mnoho moudrých slov, které potřebujete slyšet.

Úkolem tohoto člověka je vás postrčit tím správným směrem nebo dělat v životě svobodná rozhodnutí. Vždycky je to však intimní.

5. Spřízněná duše božské lásky

Většina lidí si pod termínem „spřízněná duše“ představí právě tuto osobu.

Je to někdo, koho se snaží najít každý z nás, protože pokud máte to štěstí najít ho, obvykle to znamená, že jste si souzeni, abyste přežili svůj život společně.

Tyto spřízněné duše jsou vyvrcholením všech předešlých, o kterých jsme psali výše.

S tímto člověkem zažijete pocit, jako byste se znali už celou věčnost, jako byste byli těmi nejlepšími přáteli a samozřejmě prožíváte hluboko vášnivý, zázračný druh lásky, kterou jste nikdy předtím nezažili.

Zdroj: https://www.higherperspectives.com/different-types-of-soul-mates-2054538419.html

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz