20 příznaků, že tělo prochází transformací

1090
Foto: Pixabay.com

Pracovníci světla, dobrovolníci, pozemští válečníci – přijměte, aktivujte a osvojte si tato vylepšení. Je čas se zbavit svých avatarů. Zahodit masky. Staňte se ztělesněním pravdy. Držte si klobouky, protože tohle bude jízda, přátelé.

20 známek kvantových vylepšení

1. Propojení s intenzivními výškami lehčích frekvencí, plovoucími a vzletnými pocity, blaženými návaly lásky.

2. Zlepšení lucidního snění, astrální projekce, léčení energií.

3. Schopnost vidět do politiky, chápat vztahy mezi firemní politikou a farmaceutickým, drogovým a zbrojařským průmyslem.

4. Větší citlivost na energetická pole kolem nás. Mnohem větší!

5. Hlubší a pomalejší dýchání do sluneční, sakrální a kořenové čakry. Protahování svalů, které jste ani nevěděli, že máte, protože dochází k vtahování energie či hluboko do vašeho bytí.

6. Schopnost ocenit synchronicitu, číselné kódy, jazyk přírody jakožto nedílnou součást vašeho chápání toho, jak tento svět funguje.

7. Výskyt déja vu, dimenzionálních skluzů, časových posunů, záblesků z minulosti.

8. Opakovaná potřeba či motivace pokračovat ve změně, léčení či ochraně světa.

9. Aktivace čaker způsobující bušení srdce, nízký krevní tlak, nevolnost, bolesti, příznaky chřipky.

10. Někteří lidé jsou k vám přitahování jako můry ke světlu.

11. Jiní se od vás zase odvracejí, aby nebyly příliš blízko vaší energie.

12. Snížená schopnost utajení a skrývání se za svůj avatar v matrixu. Následkem toho si budete dávat větší pozor na to, s kým trávíte čas.

13. Spuštění či podpoření toku energie pohybem těla. Zájem o čchi-kung, reiki a jógu. Vaše pohyby jsou pružnější, volnější a plynulejší. Otevření boků a pánve, hrudníku a ramen, narovnání zad, srovnání boků.

14. Zvýšená empatie a potřeba pravidelně pečovat o svou energii přeměnou a čištěním negativní energie.

15. Větší důvěra v univerzální tok frekvence lásky. Vědomí, že to správné si vás najde.

16. Vědomé přeprogramování sebe sama z algoritmů matrixu. Zvýšené povědomí o tom jak, kdy a proč programování funguje a využití různých nástrojů k odpojení se. Zjednodušení života.

17. Vědomé procvičování projevu. Použití manter, cílených záměrů a meditace ve dne i v noci k obnovení, vyvážení a srovnání svých vnitřních vibrací.

18. Intenzivní chvíle uvolnění karmických a matrixových toxinů. Očekávejte fyzické příznaky – třes, návaly tepla, nevolnost, bolesti. Poddejte se. Umožněte. Přijměte. Buďte. Uvolněte. Pečujte o sebe.

19. Může docházet k pocitům deprese, úzkosti, zoufalství, neklidu, náhlých výkyvů nálady a akutního nedostatku energie. To vše je projevem nesnesitelné lehkosti bytí. Přemáhající potřeba rozšíření vědomí.

20. Pocit propojení se vším. Prožívání vzájemné propojenosti a jednoty v hloubi duše.

Vítejte v páté dimenzi!

Zdroj: http://www.energiezivota.com

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk