2 jednoduché kroky, které vám pomůžou otevřít třetí oko

460
Foto: Pixabay.com

Třetí oko, známé také jako brána do vyššího vědomí, se odborně nazývá epifýza. Tato žláza o velikosti hrachu a ve tvaru borové šišky se nachází na úrovni očí v centru mozku.

Epifýza vytváří a vylučuje spánkový hormon melatonin, jakož i dimethyltryptamin (DMT). Pro její aktivaci je třeba, abyste se řídili dvěma jednoduchými kroky, které uvádíme níže.

Hlavním faktorem, jenž je odpovědný za její aktivaci, jakož i za odvápnění, je zásadotvorné prostředí těla.

Důvodem je to, že epifýza není izolovaná od těla v krevně-mozkové bariéře. Bez mechanismu filtrace mozku, který chrání tuto žlázu, snadno dochází k vápenatění. Tyto tělesné funkce probíhají nejlépe, když je tělo zásadité. Takto může dojít k léčbě epifýzy.

Když je tato žláza aktivní, vzniká tlak ve spodní části mozku a čela. Můžete začít pociťovat energii a vidět obrazy, které jste předtím neviděli. Vaše nové objevy v takových rozměrech budou skutečně impozantní.

Zde jsou zmíněné 2 kroky, jak si aktivujete svou epifýzu:

Krok č. 1: Eliminace

Chcete-li aktivovat svou epifýzu, musíte ze svého jídelníčku vyloučit všechny kyselinotvorné potraviny.

Mezi kyselinotvorné potraviny patří: alkohol, všechny druhy masa, všechny druhy ryb, umělá sladidla: acesulfam draselný (E950), aspartam (E951), neotam (E961), sacharin (E954), sukralóza (E955), černý čaj, káva, mléčné výrobky, fluórová voda z kohoutku, fluórová zubní pasta, těstoviny, čokoláda, zpracované potraviny, rafinovaná sůl (jako náhradu použijte himalájskou nebo mořskou sůl), mořské plody, limonáda, cukr, tabák a bílá mouka.

Uvědomte si, že potřebná je změna životního stylu. Přijměte konkrétní opatření a inspiruje vás to k tomu, abyste se zcela změnili.

Před třemi lety jsem se rozhodl přijmout opatření, ale neinspirovalo mě to. Nechtěl jsem věřit tomu, že kyselé potraviny změní mé tělo. Stravoval jsem se relativně zdravě, ale někdy jsem si dopřál i kávu, cukr, mouku a těstoviny.

Díky synchronicitě jsem narazil na pH testovací proužky a zkusil jsem je. Byl jsem v šoku, že mi ukázali hodnotu mého pH na úrovni 5,8. Dal jsem si proto závazek, že podstoupím zásadní změnu.

Tyto proužky mi dopomohly k tomu, abych si osvojil nové stravovací návyky, zejména když jsem toužil po nezdravém jídle. Používal jsem je každé ráno, a tak jsem mohl vidět svůj pokrok.

Nyní používám testovací proužky jednou týdně, protože si udržuji hladinu pH na úrovni 7,6.

Doporučuji vám je vyzkoušet také, abyste věděli, jaké máte pH. Takovým způsobem si budete moct vysledovat váš pokrok.

Krok č. 2: Konzumace jídla, které aktivuje epifýzu

Konzumujte a pijte zásadotvorné potraviny. Je to jednoduché, protože k nim řadíme většinu ovoce a zeleniny, fazole, čočku, koření, bylinky, ochucovadla, semínka a ořechy.

Když se soustředíte na aktivaci epifýzy podle následujících rad, může dojít k její rychlejší aktivaci.

Pijte pramenitou vodu s pH 7 a více. Lidské tělo tvoří 75% vody. Pití vody má proto obrovský vliv na míru zásaditosti vašeho těla.

Vždy si vybírejte bio potraviny, které snižují v těle množství toxinů a zabraňují jejich dalšímu hromadění.

Pijte citronovou vodu a jezte meloun. Obě potraviny jsou velmi zásadotvorné a pomůžu vám rychleji z těla odstranit nahromaděné toxiny.

Jezte zásadotvorná zrna, quinou, hnědou rýži, proso a pohankové kroupy. Tyto obiloviny vás zasytí a zajistí zásadité pH vašeho těla.

Užívejte doplňky výživy, jako jsou vitamin K2 MK-7, což je speciální fermentovaná forma vitamínu K.

Můžete si ji zakoupit ve formě jídla na rozdíl od vitaminu K2 MK-4, který se prodává v syntetické formě. Odstraňuje vápník z míst, kde by neměl být nahromaděný (jako jsou tepny, měkké tkáně, epifýza) a přesouvá ho do kostí a zubů. Jód naopak vápník z těla odstraňuje úplně.

Organický jablečný ocet je detoxikační prostředek, který pročišťuje celý trávicí systém. Má nesmírné množství zdravotních přínosů. Důležité v tomto případě je to, že čistí krev při procesu oxidace.

Organický nerafinovaný, za studena lisovaný, panenský kokosový olej nebo speciální extrahovaný MCT olej patří mezi triglyceridy se středně dlouhým řetězcem. Mají léčivé účinky na mozek a bylo prokázáno, že pomáhají při léčbě epilepsie a Alzheimerovy choroby.

Mastné kyseliny zvyšují hladinu ketolátek v krvi a dodávají energii mozkovým buňkám. Vzhledem k tomu, že se epifýza nachází v mozku, je to velmi důležité.

Zelený ječmen, Chlorella, Spirulina a listová zelenina obnovují přirozené zásadité prostředí a zlepšují trávení.

Zdroj: http://thespiritscience.net/2016/03/08/2-powerful-steps-that-will-open-your-third-eye/

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz