11 věcí, které dělá muž, když je do vás zamilovaný

1386
Foto: Pixabay.com

Muži mohou být tak odlišní jako den a noc. Rádi si myslí, že jsou jednoduché bytosti, ale mohou být stejně tajemní a složití jako ženy.

Každý muž měl jiné zkušenosti se ženami a vypořádal se s nimi vlastním jedinečným způsobem.

Avšak najdeme určité podobnosti, jak muži vyjadřují svou lásku k ženám.

Zde je 11 věcí, které dělají muži, když jsou zamilovaní:

1. Drží vám nákupní tašku

Bez ohledu na to, co muž dělá pro svůj život nebo jaké je jeho místo ve společnosti, nechce být obecně vnímán jako slabý, servilní nebo ústupný.

Pokud vám drží nákupní tašku, nezajímá ho, jak to vnímají ostatní, protože je plný jiných emocí, které vytlačují všechny jeho starosti nebo obavy.

2. Nakupuje dámské hygienické potřeby

Pokud vás miluje, pak byste ho mohli požádat o cokoliv a on to udělá rád, aby si zasloužil vaši náklonnost. Nestará se o to, že by se mohl jevit jako slabý nebo trapný.

Chce jen, abyste byli šťastná a pokud se cítí trapně několik minut v obchodu s potravinami, pak je třeba, abyste to vzali v úvahu.

3. Pamatuje si maličkosti

Když má muž o vás skutečný zájem, pamatuje si, že máte ráda kávu. Pamatuje si vaši oblíbenou restauraci, oblíbené jídlo a oblíbený televizní program.

Pamatuje si vaše narozeniny. Pamatuje si všechny tyto maličkosti, protože jste se pro něj staly velmi důležitá a stanete se tak trochu jeho fanouškem v životě.

4. Chválí vás před ostatními

Ostatním neustále říká, jaká jste skvělá a úžasná. Je hrdý na to, že vás má ve svém náručí. Myslí si o vás, že jste to nejlepší v jeho životě a stará se o to, aby o tom věděl každý.

5. Pozorně vás poslouchá

Když mluvíte, bude vás pozorně poslouchat, protože touží po vaší pozornosti a zajímá ho vše, co se týká vás.

Stává se fanouškem vašeho života a bude nasávat všechny informace, které se o vás dozví.

6. Dobírá si vás

Muži si dobírají ostatní, aby vám tím projevili svou lásku. Pokud si vás trochu dobírá ten váš, ukazuje vám, že mu na vás záleží.

Snaží se ve vás zapálit plamen tím, že se snaží vznítit malé jiskry. Bude se rovněž smát, pokud si ho budete na oplátku dobírat vy.

7. Obětuje se za vaše štěstí

Bude jezdit i dvě hodiny, aby dal opravit vaši tiskárnu předtím, než půjde do práce. Nevadí mu to, protože jste pro něj důležitá.

Vaše štěstí je pro něj důležitější než jeho vlastní pohodlí. Vystěhuje se svým vlastním způsobem, aby vás udělal šťastnou, přestože obětuje trochu vlastního štěstí.

8. Projde kvůli vám i celé kilometry

Nestačí mu, aby s vámi šel ven a vzal vás na večeři, ale projde i celé město, jen aby vás vzal na večeři do vaší oblíbené restaurace.

Když vás miluje, pak projde i kilometry navíc, jen aby získal i malé věci se zvýhodněnou slevou.

9. Myslí si o vás, že jste překrásná, ačkoli nejste

Znáte rána, kdy vstanete, přešlapuje do kuchyně a zalijete si kávu, zatímco se poškrábete na zadku a hrajete si s vlasy, pak máte vlasy jako stará medúza.

Ano, i v této situaci si o vás stále myslí, že jste ta nejkrásnější žena na světě, dokonce i když jste si naprosto jistá, že vypadáte jako po havárii vlaku. Nezáleží mu na tom.

V jeho očích jste a vždy budete dokonalá.

10. Stará se o vaše přátele a rodinu

Když vás skutečně miluje, pak jsou vaše problémy jeho problémy. Je to těžké vysvětlit, ale lidé a věci, které jsou důležité pro vás, jsou pro něj stejně důležité, ne-li více.

Chce vás chránit a vědět, pokud vás rodina nebo přátelé zraní. I v těchto těžkých okamžicích chce stát u vás.

Bude vám k dispozici, aby vám pomohl s domácími pracemi nebo opravou věcí, aby vám navařil večeři, odvezl domů, nebo se o vás postaral, jako kdybyste byli jeho rodina.

11. Stává se zranitelným

Když vás muž skutečně miluje, stává se před vámi slabým, protože vám bezvýhradně důvěřuje, že nevyužijete jeho zranitelnost.

Muži obecně nosí emocionální brnění po celou dobu a cítí se velmi nepříjemně, když jim ho vezmete.

Pokud vám dovolí nahlédnout do jejich nitra, pak se do vás opravdu zamilovali.

Zdroj: https://www.powerofpositivity.com/things-men-do-falling-in-love/

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz