10 mrazivých zkušeností, které o nás prozradí, že můžeme mít nadpřirozenou sílu

360
Foto: Pixabay.com

Představte si toto: Sedíte sami doma. Je noc a možná se jen snažíte dohnat nějaké lehké čtení předtím, než půjdete spát.

Všechno je normální, ale pak si všimnete toho, že lampa na nočním stolku bliká.

Následně se ozve slabý zvuk z vedlejší místnosti. O tom pokoji víte, že je prázdný. Začínáte mít zvláštní pocit, jako by někdo stál blízko vás.

Ve skutečnosti si myslíte, že vidíte něčí stín přímo tam. Ale když se podíváte, nikoho tam nevidíte. Zní vám to povědomě? Možná až příliš povědomě?

Někteří lidé mohou říct, že na to neexistuje žádné vysvětlení a že to není něco, co můžeme vidět nebo slyšet ve fyzickém světě.

Mohli by říct, že pokud tyto věci zažíváte pravidelně, můžete mít ve skutečnosti nadpřirozené schopnosti – a ani si je nemusíte uvědomovat.

Dnes existují mnohé skutečnosti, které nemůžeme vysvětlit (alespoň prozatím ne). O strašidelném pocitu z toho, že vás někdo sleduje, o náhlém divném pocitu, že vás někdo napadne, když vstoupíte na nějaké místo a o živých snech, které vás straší, někteří lidé říkají, že by mohly být příznaky zvýšených nadpřirozených (okultních) schopností.

Podobně jako existují příznaky, že váš duch již dříve obýval Zemi v jiné formě, existují i příznaky, o kterých se věří, že prokazují vrozenou schopnost komunikovat se sférami mimo vaši vlastní.

Podívejte se na ně níže a napište nám do svých komentářů, jestli jste někdy zažili něco podobného, ​​nebo jaké druhy strašidelných zážitků jste zažili.

1. Vždy jste viděli podivné věci

Možná jste je popsali jako dětinské představy, ale je zcela možné, že jste zažili něco jiného.

Děti jsou vnímavější k nadpřirozeným událostem, a tak si dokonce mohou myslet, že vidět nebo ohmatat ducha je zcela normální!

2. Máte živé sny a noční můry

Sny a duchovní světy jsou propojeny, proto dává smysl, že pokud jste citliví na duchy v bdělém stavu, pak budete citlivější i během spánku.

Můžete být schopni si vzpomenout na své sny zcela jasně, někdy si je umíte pamatovat i celé roky, a zažívat pocity, jako jsou dotyk a vůně ve vašich snech. A zahrnuje to také děsivé noční můry!

Můžete umět určit význam a zprávy ze svých snů. Někteří lidé věří, že jsou to duchové, kteří s vámi přímo komunikují.

3. Rychle reagujete na stará místa

Procházení se po místech, která jsou plné historie, ve vás může vzbudit náhlý, silný pocit, který vám nedává smysl – alespoň ne v tomto světě.

Totéž se může stát, když zacházíte se starým objektem, se kterým se spojuje nějaký příběh.

Předpokládá se, že nadpřirozené energie se mohou spojovat s místy a věcmi a pokud jste dostatečně citliví, můžete je zachytit.

4. Vidíte věci koutkem oka

Není nic neobvyklého myslet si, že vidíte tmavý útvar – možná obrys lidské postavy – na okraji vašeho vidění.

Existuje mnoho teorií, proč se tyto vize objeví, ale někteří lidé věří, že tyto stíny jsou vlastně duchové, zvláště pokud zjistíte, že je vidíte na stejných místech.

5. Máte silnou vazbu ke zvířatům

Vzhledem k tomu, že nadpřirozené síly představují jistý druh komunikace, která nezahrnuje slova, jsme schopni mluvit se zvířaty.

Možná jste vždy cítili silnou vazbu k nějakému druhu zvířete, nebo jste si vytvořili tuto vazbu ke svému domácímu zvířátku v určité fázi svého života. Cítíte pouto, které nevyžaduje žádná slova.

6. Zažíváte podivné situace po smrti milovaného člověka

Pokud se zachvějete po smrti svého milovaného, ​​nebo si všimnete jiných věcí, které se dějí kolem vás a jsou neobyčejné, připomene vám to vašeho zesnulého příbuzného.

Někteří lidé věří, že to může být důkaz ducha zemřelého, který se tu zdržel jen o trochu déle. Obvykle chce u svých nejbližších vyvolat pocit, že je všechno v pořádku.

Mezi běžné znaky patří bílé peří a pohyblivá světla.

7. Někdo ve vaší rodině měl podobné zkušenosti

Předpokládá se, že nadpřirozené schopnosti, jako je schopnost stočit svůj jazyk nebo mít gumové klouby, jsou dědičné.

Možná jste již slyšeli vaše příbuzné mluvit o tom, že zažili strašidelný zážitek, který si neuměli vysvětlit.

Nebo když jste byli děti, měli jste bratrance, který trval na tom, že jejich dům je strašidelný.

8. Elektronika kolem vás se kazí

Mnozí lidé věří, že energetické vyhánění duchů nebo zvýšená duchovní energie mají schopnost rušit elektronická zařízení, způsobující jejich zapnutí nebo vypnutí, zdánlivě náhodně – tak, jak to vidíte v hororových filmech!

Pokud se vám vidí, že všechny telefony kolem vás vypovídají službu, nebo pokud jste museli volat IT technika již mnohokrát, na vině nemusí být vaše zařízení. Můžete to být vy.

9. Slyšíte zvuky ve vedlejším pokoji – i když nikdo jiný není doma

Podobně jako můžete vidět tmavý obrys předmětu nebo člověka koutkem svého oka můžete slyšet i podivný zvuk jako míchání, smích nebo pohyb na místě, kde by neměl být nikdo, což může být znakem toho, že vidíte nadpřirozené jevy.

10. Vždy jste přitahovali nadpřirozené jevy

Odmalička jste měli rádi věci, které v noci trochu šuchotali. Možná se vám líbilo sledovat strašidelné filmy v televizi, když všichni ostatní by se raději ukrývali pod přikrývkou.

Nebo možná cítíte určitý druh spojení s místy nebo příběhy, o kterých si ostatní myslí, že jsou velmi strašidelné. Může to být něco, co byste měli ve svém životě prozkoumat trochu víc.

Znějí vám některé charakteristické znaky povědomě? Pokud ano, někteří lidé mohou mít sklon k strašidelným věcem a neznámému a mohou být schopni mluvit s věcmi mimo dosah většiny lidí.

Myslíte si, že je to tak? Sdílejte tyto charakteristické znaky se svými přáteli a zjistěte, jaký máte zvláštní dar.

Zdroj: https://www.littlethings.com/are-you-psychic
Zpracovala: https://mocvedomi.cz/10-mrazivych-zkusenosti-ktere-vas-prozradi-ze-muzete-mit-nadprirozenou-silu/?fbclid=IwAR2QJqjzIOirw8IsmThGK2tkFBM36d6upUG-ZI9U0k9y0sOYjdcG2Xj2ZW4

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednavky@ipredplatne.sk