Richard Stříbný: Horoskop týdne od 11. do 17. února 2019

151
Foto: Pixabay.com

Mars se bude až do čtvrtečních 11.51 hod SEČ pohybovat znamením Berana, ve kterém je velmi silný (zde vládne) a navíc bude v konjunkci s Uranem, což vytvoří astrologickou třaskavou směs, za které mohou řinčet zbraně mezi znepřátelenými státy i mezi rozhádanými jedinci. Výsledkem toho, že se již nějakou dobu pohybují tato dvě tělesa Sluneční soustavy ve znamení Berana, je již vypovězení smlouvy mezi USA a Ruskem o likvidaci raket krátkého a středního doletu. Vojenští stratégové mohou vyrukovat s novými zbraněmi a s novými plány, jak pod záminkou bezpečnosti dále zbrojit a ukrojit si z HDP více procent na inovace zbrojních systémů. V následujících dnech hrozí prudké zvraty počasí, možné jsou četnější požáry či výbuchy, vyloučit nelze zvýšené aktivity teroristů.

Pondělí až středa

Kromě výbušné v úvodu zmiňované konjukce Marse s Uranem ve znamení Berana se projeví přechod Slunce přes Urana republiky, takže na našem území může stoupat počet dopravních nehod, pravděpodobné jsou výpadky počítačových a rozvodných sítí, hackeři mohou útočit na banky. Technika se může vymykat zpod kontroly své obsluhy.

Čtvrtek a pátek

Slunce pohybující se ve znamení Vodnáře vytvoří opozici na Saturna republiky ve znamení Lva, což může přinést úmrtí či oslabení zdraví významných osobností, zejména v pátek pak lze očekávat větší dopravní zácpy.

Sobota a neděle

Na našem území by se měly hýbat obchody, kromě obchodníků by se měli vyznamenat i naši umělci a kreativci. (Merkur tranzitující v trigonu na Merkura republiky, Slunce tranzitující v trigonu na Venuši republiky). Lidé by měli být schopni a ochotni své úsporu utrácet i z avěci zbytné a příliš luxusní. (Venuše tranzitující v opozici na Jupitera republiky).

Autor: Ing. Richard Stříbný, hvězdopravec
Zdroj: http://www.stribny.cz/strib.clanek.php?clID=2237

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz