Martina Blažena Boháčová: Co čeká jednotlivá znamení v červnu 2024

24945
Astroložka a spisovatelka Martina Blažena Boháčová. Foto: z archivu autorky

Beran

Je červen a Jupiter se přesunul do Blíženců. Mars ještě na začátku měsíce aktivně působí v Beranu. Berani komunikují, vyřizují a řeší. Nastává velmi silné období. Je čas všem říct, co chci a kam jdu. Napsat veškeré dopisy a žádosti. Vyřídit telefonáty a udělat si nové plány. Díky tomu, že je Saturn v Rybách, Berani prožívají období mentální přeměny. Až se dokončí přeměna mentální, přijde proměna fyzická. Mentální proměna s sebou přináší jinak myslící lidi, nový kolektiv. Je potřeba zdokonalit svůj písemný projev a také způsob vyjadřování.

V rodině Beranů se budou dít zajímavé události. Berani, někdo bude oslavovat? Nebo se objeví v rodině někdo nový? Je čas se ještě více semknout a setkávat se. Kolik rodin se spolu nebaví kvůli dědictví? Kvůli majetku? Doufám, že vy to tak nemáte. Budete řešit auto. Nemusí to být přímo tento měsíc, ale určitě to bude tento rok.

Dne 6. 6. 2024 proběhne novoluní ve znamení Blíženců. Je čas na učení a také na vyřizování věcí na úřadech. Půjde o velmi aktivní období, čekají vás cesty. Berani, přijde vám dobrá zpráva. A možná byste mohli někoho potěšit také vy. Ve druhé polovině června se Mars přesune do Býka. Bude to výhodné na finance.

A navíc vám nahraje úplněk ve Kozorohu, který proběhne 22. 6. 2024. Podepíše se na vaší kariéře. Chystá se pracovní změna. Možná nové rozhodnutí. Čas na modernizaci, a hlavně čas na reklamu a propagaci. Můžete sice řešit pracovní problém, ale i tato situace se ukáže jako správná. Důležité je vycházet s autoritami, dodržovat, co jste slíbili, a neplést se do věcí, do kterých vám nic není. Berani, učte se nové věci. Seznamujte se s novými technologiemi. Buďte moderní. Vidíte, jak se mění svět kolem vás? A už máte nový telefon?

Dne 20. 6. 2024 se Slunce přesune do znamení Raka, nastává letní slunovrat. Léto je období, na které se těšíme. Ale my už víme, že se máme těšit na každý den. Když se probudíme, máme kde bydlet, máme co jíst a máme co pít, jsme obklopeni rodinou, láskou, uvědomujeme si luxus okamžiku. Berani, hurá na sluníčko, vitamín D přirozenou formou je přesně to, co potřebujete.

Býk

Býci prožívají velmi silné ekonomické období. Kdo dobře hospodařil, tomu se daří. Kdo ale selhal, bude muset nyní učinit nápravu. Jupiter, který se pohyboval v Býku až do tohoto měsíce, dal těmto jedincům šanci, aby povýšili, aby excelovali, aby rozjeli nový projekt, zavedli do svého života ještě větší stabilitu. Na konci května se Jupiter přesunul do znamení Blíženců, kde se nachází také vládnoucí planeta Býků, Venuše. Je to příznivé ekonomické období. Býci by mohli něco nakoupit nebo prodat.

Dne 6. 6. 2024 proběhne novoluní ve znamení Blíženců. Býci, baví vás vaše práce? Jestli ano, je to senzační, a jestli ne, je potřeba to změnit. Práce má člověka bavit. Ideální je stav, kdy se člověk živí svým koníčkem. Vy to tak máte? Na začátku měsíce dělá Venuše konjunkci se Sluncem. Také Merkur je v příjemném aspektu, proto je nyní čas napsat dopisy a vyřídit vše na úřadech. Úřední jednání i veškeré papíry je potřeba mít pod kontrolou a v pořádku. To většina Býků ví.

Dne 20. 6. 2024 se mohou Býci těšit na letní slunovrat. Ano, nastává léto. A příroda vystaví své bohatství. Býci, nechcete někam odcestovat? Krásná příroda? Moře? Lázně? Zahraničí? Jestli máte někoho známého v cizině, ozve se vám. Anebo se mu ozvete vy? Pracovně se vám daří, a tak můžete být v kontaktu s firmou, která má konexe v zahraničí.

Dne 22. 6. 2024 proběhne úplněk v Kozorohu, který má vliv na kariéru. Do Býka se přesunul Mars. Takže klídek nečekejte, naopak to bude fičák. Býci, Mars vás bude pěkně prohánět. Radujte se. Alespoň se něco děje.

Blíženci

Tento měsíc by měli Blíženci oslavovat. Čekání na úspěch a na splněná přání se konečně naplní. Bude to ale chtít udělat aktivní kroky. Vyhrnout si rukávy a jít vpřed. Řekneme si, jaké úžasné aspekty budou na Blížence působit.

Dne 6. 6. 2024 proběhne novoluní ve znamení Blíženců. Je to nejdůležitější novoluní v celém roce, protože je v domovském znamení. Je čas na nové začátky a na nová rozhodnutí. Navíc budou pozitivně působit planety, které udělají konjunkci. Slunce, Luna, Venuše, Merkur a Jupiter. Takže ve hře bude láska, úspěch, nová šance, příznivé zprávy a dostatek energie. Blížencům patří svět a mohou chladit šampaňské. Úspěšní budou nejen v červnu, protože se minulý měsíc do znamení Blíženců posunul Jupiter, který tam bude do 9. 6. 2025. Jupiter je planeta rozmachu, přináší nové příležitosti.

Období je úžasné také proto, že dne 20. 6. 2024 začíná léto. Kdyby chtěl někdo investovat, něco kupovat nebo stavět, měl by udělat aktivní kroky právě v červnu. Tento měsíc se totiž bude řešit majetek. Majetek, který Blíženci sdílejí s někým jiným. Majetek, který vlastní, anebo by vlastnit chtěli. Měli by si zkontrolovat, zda mají v pořádku veškeré pojistky. A zda mají vše zaplaceno.

Dne 22. 6. 2024 proběhne úplněk v Kozorohu. Blíženci budou řešit téma ze začátku tohoto roku. Venuše udělá konjunkci s Merkurem a se Sluncem a Blíženci budou vyzařovat krásnou energii. Každý se do nich zamiluje A sexappeal z nich bude přímo sálat.

Rak

Jupiter se přesunul do znamení Blíženců a bude se tam nacházet až do 9. 6. 2025. Raci mají čas naučit se vnímat jeho vliv. Není to pro ně jednoduché postavení. Jde o to naučit se vyjadřovat své pocity. Raci si mohou najít někoho, kdo je vyslechne. Měli by mluvit také sami se sebou. Je tolik témat, které si tito lidé mají ujasnit. Budou cítit, že je tolik věcí, které potřebují změnit. Něco se jim nepovedlo a mrzí je to, a ten pocit bude narůstat. Víte, proč po vás vesmír chce, abyste ze života odstranili ty, které nepotřebujete, anebo to, co nepotřebujete? Protože se připravujete na příští rok, ve kterém vás čeká rozmach. Máte jeden rok na to, abyste si ujasnili, co chcete, jak chcete v životě pokračovat dál. Uvědomte si také to, co se vám povedlo. Pochvalte se a na tom začněte stavět.

V červnu pozici Jupiteru zvýrazní novoluní v Blížencích, které proběhne dne 6. 6. 2024. Slunce, Luna a Venuše udělají konjunkci v Blížencích. Vy se dozvíte informaci, která se vás emocionálně dotkne. Jste Raci a jste citliví. Vládne vám Luna, a proto s vámi emoce tak často cloumají.

Dne 22. 6. 2024 proběhne úplněk v Kozorohu. Ten má na starosti ambice, práci, kariéru, postup a touhu být více oceněný. Myslíte si, že vám někdo křivdí? Nebo vás nemiluje? Někteří Raci potřebují odměnu. A co vy? Dne 20. 6. 2024 Slunce vstoupilo do vašeho znamení. Začíná léto, a to vám dá více energie. A víte co? Práce neuteče, není zajíc. Sbalte sebe, sbalte rodinu a cestujte. A klídek, zvedněte hlavu, Slunce je nahoře.

Lev

Od června se mění životní téma Lvů. Jde o to, že se Jupiter přesunul do znamení Blíženců. Jupiter se dlouhodobě nacházel ve znamení Býka a několik měsíců působil na Lvy tak, že jim přinášel větší příležitosti se pracovně uplatnit. Někteří Lvi změnili práci. Jiní povýšili. Někdo začal podnikat a někdo si udělal plány, které uskuteční později. Aby člověk mohl dosáhnout úspěchu, potřebuje se dostat mezi kvalitní a úspěšné lidi. Všichni víme, že situace, které prožíváme, prožíváme proto, že je vytvářejí lidé kolem nás.

Jupiter se přesunul do znamení Blíženců a bude tam do června roku 2025. Je to velmi společenské postavení Jupiteru. Do života přijdou noví přátelé. Objeví se lidé, kteří pomohou. Člověk se dostane do nového kolektivu. A hlavně: Lvi potkají někoho, kdo je velmi zaujme. Dne 6. 6. 2024 proběhne v Blížencích také úplněk a téma se posílí. Lvi, jděte všude tam, kam budete pozváni. Choďte do společnosti a oslovte nějakou skupinu lidí, která se vám líbí.

Dne 22. 6. 2024 proběhne úplněk ve znamení Kozoroha. Ten má na starosti ambice, pracovní aktivitu a také vztahy na pracovišti. Lvi, doufám, že dobře vycházíte se svými spolupracovníky. Dobré vztahy na pracovišti jsou důležité kvůli výsledkům. Jste v měsíci, kdy máte být opatrnější na své zdraví, a ještě více o sebe pečovat. Jděte na masáže, do sauny, naplánujte si bahenní koupele nebo dovolenou. Voda a její léčivé účinky, říká vám to něco? V červnu začíná léto, a to je vaše období.

Panna

V červnu začíná léto. Kdo má zahradu, tak mu už vše kvete a roste. Panny jsou zemské znamení a se zemí jsou spjaté. Jupiter se minulý měsíc přesunul do Blíženců. To přináší velkou změnu. Mění se téma, které budou Panny řešit. Jupiter se bude v Blížencích pohybovat do června 2025. Zatímco v minulosti se Panny měly vzdělávat a hodně věcí pochopit, nyní nastává období osobního růstu.

Jupiter v Blížencích Pannám přinese buď novou práci, nebo pozitivní pracovní změnu. Panny mohou začít podnikat, anebo si prostě naplánovat, že dosáhnou pracovního úspěchu. Po celou dobu, kdy se Jupiter bude pohybovat znamením Blíženců, ze sebe mohou Panny díky své moudrosti, chytrým názorům a přehledu, který v minulosti získaly, udělat uznávanou autoritu. Začít by měly hned od června.

Dne 6. 6. 2024 proběhne novoluní ve znamení Blíženců. Merkur dělá konjunkci s Jupiterem a Panny čeká velmi příznivá zpráva nebo zajímavá nabídka. No, a protože se blíží změny, je na čase vše rozebrat s partnerem. Na partnerské vztahy by Panny neměly zapomínat. Mít vedle sebe někoho spolehlivého je fakt zázrak. Je na čase promluvit si a stanovit nová pravidla.

Dne 22. 6. 2024 proběhne úplněk ve znamení Kozoroha. Ten má na starosti ambice, pracovní postup, navýšení vlastní důležitosti. Merkur dělá konjunkci se Sluncem a s Venuší v Raku. Může dojít k zajímavému setkání, super společenské akci nebo k nové nabídce. Panny, jste připravené na úspěch?

Věnujte pozornost dětem, zaslouží si to. Panny, nebuďte k nim příliš kritické. Jsou to vaše děti a hodně toho po vás zdědily. Naučte se chválit a omezte kritiku. Vyplatí se vám to nejen u dětí, ale také u partnera.

Váhy

Dne 20. 6. 2024 začíná léto. Červen je přelomový měsíc. Proběhne velmi silné novoluní, a to dne 6. 6. 2024 ve znamení Blíženců. Venuše je vládnoucí planeta Vah a dělá nádherný aspekt se Sluncem a s Lunou. To znamená, že Vahám se podaří získat to, co chtějí. Váhy, jestli se vám něco líbí, pořiďte si to. Jestli se vám někdo líbí, jděte do toho. Novoluní v Blížencích vám napoví, co se bude ve vašem životě dít po celý rok. A víte proč? Minulý měsíc vstoupil Jupiter, planeta rozmachu, do Blíženců, a bude tam do června 2025. Takže téma bude osobní růst.

Váhy čekají velké změny osobnosti. Budete se po celou dobu učit novou životní látku. Může se jednat o školu, o nějaké kurzy, může to být také sebevzdělávání. Váhy, ještě podrobněji se budete učit, co je diplomacie. Důležitá bude také vaše vnitřní proměna. Můžete se setkat s člověkem, který věří v jinou ideologii. Má jiný světový názor, prostě jinak myslí. Vy se ale nepřizpůsobujte. Myslete si své, ale názory druhých si poslechněte. Váhy, po celou dobu byste se měly kontaktovat se vzdělanými lidmi. Vzdělaní lidé toho více vědí a posouvají vás.

Některé Váhy budou řešit důležité téma, které se týká ciziny. Může to být i nějaký člověk, který žije nebo žil v cizině. Váhy mohou navštívit zajímavá místa ve světě. Váhy, které cestovat nechtějí, se mohou zajímat o historii. A někdo může pracovat pro zahraniční firmu. To období si užijte.

Dne 22. 6. 2024 proběhne úplněk ve znamení Kozoroha. Ten otevře další důležité téma. Váhy budou řešit své bydlení. Svůj domov. Své rodinné zázemí. Vztahy v rodině. Venuše udělá konjunkci se Sluncem a s Merkurem v Raku a Váhy budou řešit práci. Váhy, úspěch! To je to, co potřebujete. Dne 29. 6. 2024 do znamení Vah přechází Černá Luna a začíná karmická proměna. Více se dozvíte v prognóze na další měsíc.

Štír

Dne 20. 6. 2024 začíná léto. Červen je přelomový měsíc. Proběhne totiž velmi silné novoluní. Bude to dne 6. 6. 2024 ve znamení Blíženců. Štíři, novoluní v Blížencích vám napoví, co se bude ve vašem životě dít celý rok. A víte proč? Minulý měsíc vstoupil Jupiter, planeta rozmachu, do Blíženců, a bude tam do června 2025. To znamená Jupiter i novoluní v Blížencích. Vám se otevřou ekonomická a majetková témata.

Jupiter dělá trigon na Pluto. Štíry může čekat finanční překvapení. Mohou něco dostat, nakoupit nebo výhodně prodat. Po celou dobu, kdy bude Jupiter v Blížencích, by měli Štíři přemýšlet, jak více vydělat, jak získat majetek. Udělat si pořádek s majetkem, kteří vlastní s někým jiným. Štíry čeká jednání v bankách. Máte dobře pojištěný svůj majetek? A jste i vy dobře pojištěni? Když se Štír vyvíjí tak, jak má, dokáže nashromáždit velké bohatství. Hlavně ve druhé polovině života žije většina Štírů ve stabilitě. Štíři si umějí penízky vydělat, někteří je také ale bohužel umí nerozumně utratit. Jupiter bude Štíry učit, že dluhy se nevyplácejí, protože lehce se půjčuje, ale hůře se vrací.

Dne 22. 6. 2024 proběhne úplněk ve znamení Kozoroha. Ten otevře další důležité téma. Štíři mohou dostat důležitou zprávu, dozvědět se něco zásadního. Vše, co řeknou nebo napíšou, je posune vpřed. Pluto dělá trigon na Jupiter. Štíři by měli hovořit a vyřizovat, mělo by se to týkat bohatství. A co je to bohatství? Každý to má jinak.

Pluto dělá trigon na Černou Lunu. Někteří Štíři potkají svůj osud. Bude to osudový partner? Nebo karmický zážitek? A Štíři, jak to máte se svými sexuálními partnery? Sex je super, že? Je ovšem potřeba mít ho pod kontrolou. Někteří Štíři proto mohou skloňovat pojmy věrnost, nevěra a sexualita v partnerství. Štíři, doufám, že pracujete na své figuře. Protože je tady léto a je potřeba vypadat dobře v plavkách. A víte co? Pozvěte partnera na nějaký wellness. Prostě jeďte někam, kde byste mohli hýčkat své tělo. Anebo že by někdo pozval vás?

Střelec

Dne 20. 6. 2024 začíná léto. Červen je přelomový měsíc. Střelcům se mění téma a my si řekneme, proč tomu tak je. Jupiter se dne 25. 5. 2024 přesunul do znamení Blíženců a bude tam do června 2025. Střelci mají celý rok na to, aby si vytvořili kvalitní vztahy, a to jak v práci, tak v osobním životě. Aby se cítili ve vztahu všichni v pohodě, je potřeba, aby podmínky vyhovovaly všem. Jedná-li se o rodinu, je potřeba si vše ujasnit nejen s partnerem, ale také s dětmi a s ostatními příslušníky, se kterými Střelci bydlí. Jedná-li se o práci, je potřeba si ujasnit podmínky mezi vedením, ale také mezi spolupracovníky.

Střelci během tohoto tranzitu dostanou nové možnosti. Mohou podepisovat nové smlouvy, potkat nové pracovní partnery. Střelci se také setkají s někým, kdo jim dá zajímavou životní šanci. Je čas si uvědomit, že vše má být vždy zpracováno písemně. Protože sliby se slibují, blázni se radují, a jen co je psáno, tak je dáno. O tom se Střelci přesvědčí a zjistí, že platí: důvěřuj, ale prověřuj.

Dne 6. 6. 2024 proběhne novoluní ve znamení Blíženců. To nastartuje proces, o kterém tady píšu. Jupiter dělá konjunkci s Merkurem v Blížencích. Zprávy, které potěší, anebo napoví, co dál. Myšlenky a jejich velikost Střelci ocení až v budoucnosti. Kouzlo Střelců nikdo nepřehlédne. Měli by si vyřídit co nejvíce věcí, protože jsou v období, ve kterém se řeší a bude řešit majetek a peníze.

Dne 22. 6. 2024 proběhne úplněk ve znamení Kozoroha. Ten otevře další důležité téma. Jupiter udělá trigon na Pluto ve Vodnáři a Střelci si uvědomí, že mají na víc. V životě je důležité být ve správnou dobu na správném místě. Říct to důležité, co se říct má, a ohlídat si, ať se informace dostanou k těm správným uším. Střelci, vyděláváte dostatek peněz? Máte práci, která vás baví? A uvědomujete si, že bohatství nejsou jen peníze, ale také jiné hodnoty? Jak to máte? Co vaše práce? Zdraví? Rodina? Bydlení?

Kozoroh

Dne 20. 6. 2024 začíná léto. Kozorohové, čeká vás velmi zajímavé období plné změn. Zažijete dva úplňky v Kozorohu a přesun Jupiteru. Připravte se na velké změny. Červen je přelomový měsíc. Kozorohům se mění téma a my si řekneme proč.

Jupiter se dne 25. 5. 2024 přesunul do znamení Blíženců a bude tam do června 2025. Dne 6. 6. 2024 proběhne v Blížencích také novoluní. Slunce, Luna, Merkur, Venuše a Jupiter udělají konjunkci. Silné působení planet Kozorohové pocítí. Neustále se bude něco dít. Po celou tuto dobu budou Kozorohové prožívat pracovní proměnu. Budou se kolem nich měnit lidé. Někteří spolupracovníci odejdou, jiní zůstanou. Spolupráce mezi lidmi je velmi důležitá. Nejen na každém pracovišti, ale také v klasickém životě. Když spolu lidé hovoří, vysvětlují a spolupracují, potom dosahují zajímavých výsledků.

Kozorohové jsou v období, kdy se učí zacházet se slovem, a to jak psaným, tak mluveným. Období, ve kterém se nacházejí, je pro ně o vzdělávání se, učení se diplomacii. Dařit se bude Kozorohům, kteří pracují ve službách nebo dělají něco pro klienty. Kozorohové jsou strážci pořádku a často jsou tady proto, aby někoho zachraňovali. Jenže možná právě nyní by měli zachraňovat sami sebe. Jejich pozornost by se měla zaměřit na vlastní tělo, na zdravotní stav a na psychickou pohodu. Zdraví má člověk jen jedno. A protože se blíží léto, Kozorohové by měli letos jet někam do lázní.

Přírodu jim nemusím připomínat, s tou jsou spjatí. Dobře jim udělají léčivé účinky vody. Kozorohové mají být po celý život opatrní na páteř a na celý pohybový aparát. Aby měli v pořádku kosti, zuby a nehty, je potřeba doplňovat vitamíny a minerály.

Dne 22. 6. 2024 proběhne úplněk ve znamení Kozoroha. Ten otevře další důležité téma. Jupiter udělá trigon na Pluto ve Vodnáři. Kozorohy čeká zásadní rozhodnutí. Když v životě něco končí, je to proto, že něco nového začne. Nemá cenu držet situace, které nefungují. Je potřeba uvolnit ruce pro nový život, nový směr. Kozorohové jsou v období, které mění jejich směřování. Aby vše probíhalo tak, jak má, je potřeba komunikovat, rozebírat, psát, řešit.

Vodnář

Dne 20. 6. 2024 začíná léto. Vodnářům se mění téma a my si řekneme proč. Jupiter se dne 25. 5. 2024 přesunul do znamení Blíženců a bude tam do června 2025.

Dne 6. 6. 2024 proběhne novoluní v Blížencích. Slunce, Luna, Merkur, Venuše a Jupiter udělají konjunkci. Jupiter v Blížencích je velmi inteligentní postavení. Vodnáři ucítí, že by se měli učit nové věci. Potřebují se vzdělávat, a to proto, aby mohli více zaujmout své okolí. Je to úžasné, když může člověk ukázat, jak je sečtělý, zcestovalý, jaký má přehled. Vodnáři to milují, protože rádi oslňují okolí v různých diskuzích. Středem pozornosti se často stávají na akcích, jsou vtipní a umí se přizpůsobit každé společnosti. Proto mívají hodně známých. A jsou přitažliví pro opačné pohlaví.

Některým Vodnářům se začnou zapalovat lýtka. Protože roky 2024 a 2025 budou vhodné pro lásku. Někoho čeká láska nová a jiný si upevní partnerství stávající. Vodnáři budou své partnerské vztahy řešit. Potřebují ve vztahu stále prožívat něco nového, potřebují akčního partnera. Někteří Vodnáři se rozhodnou upevnit svůj svazek nebo zplodit dítě. A kdo už děti má, tak vytvoří nový životní projekt.

Plodnost člověka není jen o plození dětí, ale také o tvorbě životních projektů, nových nápadů a plánů. To Vodnářům jde a vesmír jim přeje. Téma, které budou řešit, se bude týkat dětí. Mohou to být děti vlastní, partnerovy děti nebo nějaké dítě, které potřebuje pomoci. Většina Vodnářů miluje charitu, mají sociální cítění. A kdo nebude řešit vztahy s dětmi, může zaměřit pozornost na zvířecí kamarády. Vodnáři, máte psa? Koně? Kočku? Zadívejte se jim do očí a tam uvidíte věrnost a bezelstnost. Já vám přeji, ať tyto vlastnosti vidíte i u lidí. Užívejte si toto období, čas věnujte partnerovi i dětem. V životě je tak málo času. A rychle utíká.

Dne 22. 6. 2024 proběhne první úplněk ve znamení Kozoroha. Ten otevře další důležité téma. Jupiter udělá trigon na Pluto ve Vodnáři. Pluto je osud a Vodnáři budou přemýšlet. Která oblast nefunguje tak, jak má? A jak to změnit? Někteří Vodnáři mohou mít divný pocit. Někdo je může zklamat. Někteří se mohou setkat s pomluvou. Jiní dostanou zprávu, která je nepotěší. Všichni ale budou cítit, že je čas na další změnu. Něco dokončit a vyřešit. Vodnáři, je na úřadech vše v pořádku? Nic nepřehlédněte. Pokud to půjde, důležitá rozhodnutí nechte na příští období.

Ryby

Dne 20. 6. 2024 začíná léto. Rybám se mění téma a my si řekneme proč. Jupiter se dne 25. 5. 2024 přesunul do znamení Blíženců a bude tam do června 2025. Rybám přinese tato pozice velice důležité téma. Bude se týkat bydlení a rodinného majetku. Ryby budou řešit bydlení. Budou se zamýšlet nad tím, jak a s kým bydlí. Pro každého je velice důležité, jak člověk bydlí. Protože kdo je spokojený doma, tomu se lépe daří i v ostatních životních oblastech. Doma má být klid, bezpečí, pohodlí. Je to místo na odpočinek, i když v dnešní době je čím dál tím víc lidí, kteří pracují z domova.

Ryby budou i nadále řešit rodinné vztahy. Některé mohou řešit problém, který se týká nějaké ženy. Ryby si uvědomí, jak důležité je vycházet dobře se svou rodinou. Některé Ryby zatouží, aby byly ještě krásnější, a tak začnou více pracovat na svém těle. Ryby, dovedete si představit, jak kráčíte po místnosti plné lidí, a každý obdivuje vaše nádherné, zdravé a pružné tělo? A co není, může být.

Dne 6. 6. 2024 proběhne novoluní v Blížencích. Slunce, Luna, Merkur, Venuše a Jupiter udělají konjunkci. Saturn dělá kvadrát na Slunce, Lunu a Venuši, a to znamená řešení situace kolem domova nebo v rodině, u někoho také se ženskou energií. Ryby, zachovejte klid, s rozvahou vše vyřešte a těšte se, protože prožijete dva úplňky ve znamení Kozoroha.

Dne 22. 6. 2024 proběhne první úplněk ve znamení Kozoroha. Ten otevře další důležité téma. Luna dělá opozici na Venuši, Merkur a Slunce. Pozornost Ryb by měla být zaměřená na partnerské vztahy a na vztahy s dětmi. Ryby jsou v období, ve kterém řeší společenská setkání. Přemýšlejí, s kým a proč se stýkají. Učí se, že pokud je někdo zklame, měly by se mít už vždy na pozoru. Měly by si zkontrolovat, s kým se stýká partner a s kým se stýkají děti. Všichni víme, že události, které se dějí v našich životech, spouštějí lidé, kteří nás obklopují. Proto je tak důležité vědět, s kým se člověk stýká a kam chodí. Ryby, někdo vás pozoruje.

Pro časopis a portál Ve hvězdách napsala astroložka a spisovatelka Martina Blažena Boháčová

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 300 Kč, na 2 roky 600 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednavky@ipredplatne.sk