Martina Blažena Boháčová: Co čeká jednotlivá znamení v červenci 2024

1000
Astroložka a spisovatelka Martina Blažena Boháčová. Foto: z archivu autorky

Beran

Léto je v plném proudu a na některé Berany čeká překvapení. Může to být zajímavá zpráva, může se podařit, že si splní sen. Berani si mohou něco koupit. Mohou někomu zavolat, možná někdo zavolá jim? Dne 6. 7. 2024 proběhne novoluní ve znamení Raka. Mars udělá konjunkci s Uranem. Mars je vládnoucí planeta Beranů a nachází se v Býku stejně jako Uran. Tam příznivě působí na finance Beranů. Berani, doufám, že jste spokojeni s výší svých příjmů. Jestli ne, tak snad mentálně pracujete na tom, aby bylo lépe. A protože novoluní v Raku přinese krásnou konjunkci Slunce, Luny a Venuše, tak si splňte nějaké přání kolem bydlení.

Bydlení a domov, to je síla, to je bezpečí. Člověk má být spokojený s tím, jak bydlí. A má být také spokojený s tím, s kým bydlí. Kdo se cítí doma v bezpečí a v harmonii, ten je úspěšný i v jiných oblastech. Kdo má rodinu, ve které je šťasten, má velké bohatství. Berani, probíhá období, ve kterém si uvědomte, jak to máte s bydlením a jak to funguje ve vaší rodině. Jestliže je všechno v pohodě, neberte to jako samozřejmost a poděkujte. Jestli je ale potřeba v tomto období něco řešit, jděte do toho, planety vám přejí. Zkrášlete svůj domov a naplánujte akci s rodinou. A protože proběhne v červenci již druhý úplněk ve znamení Kozoroha, zase to bude o práci.

Úplněk v Kozorohu proběhne 21. 7. 2024. Na úplněk udělá Luna konjunkci s Plutem. Může vás čekat nějaké ocenění. Ať už pracujete, nebo máte jiný příjem, tato konstelace může vyvolat osudovou událost. Možná vás pozná celý svět? Možná vy poznáte nový svět? Nebo vás někdo ocení? Očekávejte překvapení. Situace bude originální, protože Mars dělá stále konjunkci s Uranem. Pořád o všem mluvte a vše zveřejňujte. Vyprávějte každému, jak to je, a poslechněte si, jak to má on. Jupiter v Blížencích klade důraz na komunikaci. Kolik nedorozumění vzniká, když lidé nekomunikují? Berani, víte, že se máte naučit pracovat se slovem? A protože je léto, buďte v přírodě.

Býk

A je tady další rušný měsíc. Býci prostě v klidu nejsou a nebudou. Mars se posouvá Býkem a nutí tyto jedince ke zvýšené aktivitě. A tak někteří nevědí, co mají dělat dříve. Mars se blíží k planetě Uran. Překvapení, nečekaná zpráva, překvapivá situace, akce, která překvapí. Býci to buď prožijí, anebo udělají. Co? Všechno bude jinak!

Dne 6. 7. 2024 proběhne novoluní ve znamení Raka, které má na starosti rodinu a bydlení. Ve znamení Raka se nachází také Venuše, a tak je čas něco důležitého sdělit. Nebo že by Býci dostali překvapivou informaci? Kdo podniká, měl by se soustředit na reklamu. Je čas na rodinné aktivity, protože rodina je nejvíc.

Dne 21. 7. 2024 proběhne druhý úplněk ve znamení Kozoroha. Na tenhle úplněk Býci nezapomenou. Mars dělá konjunkci s Uranem a Luna dělá konjunkci s Plutem. Je to osudový aspekt, který některým jedincům změní život. Býci, než se vrhnete do životní změny, zajeďte si na dovolenou, nebo se začněte v něčem novém vzdělávat. Vy víte, že chytrým patří svět, že? A kdo je vzdělaný, potká vzdělané lidi. Kdo víc ví, může ho potkat více příležitostí.

Blíženci

Tento měsíc bude zaměřený hlavně na ekonomiku. Blíženci vědí, jak je důležitá finanční stabilita. Mít peníze je určitá forma svobody. Nemít peníze je určitá forma nepříjemné závislosti. Díky tomu, že je Jupiter v Blížencích, se stane spousta věcí, které Blížencům ekonomicky pomohou. Červenec bude jeden z těch měsíců, které přinesou finanční růst.

Dne 6. 7. 2024 proběhne novoluní ve znamení Raka. To má na starosti investice kolem bydlení, zvelebování domova a harmonizaci rodinných vztahů. Jupiter v Blížencích dělá příjemné aspekty na karmické uzly, a tak se může splnit nějaký sen. Jsou prázdniny, je čas dovolených. Nejlepší je dovolená s rodinou. Rodina je nejvíc a vztahy v ní jsou důležité.

Blíženci vědí, že není vše jen o penězích a že je potřeba budovat i jiné hodnoty. Rodina, zdraví, příjemné bydlení, kvalitní práce a mnoho dalších věcí. Co se týče pracovních aktivit, právě probíhá měsíc, ve kterém proběhne už druhý úplněk v Kozorohu. Ten má na starosti ambice a řešení pracovních záležitostí. Na Blížence tyto energie působí ekonomicky. To znamená, že je vhodné zkontrolovat si smlouvy, ujasnit si své vlastnictví, zkontrolovat, zda jsou zaplacené všechny pohledávky. Podívat se, jestli někde neutíkají peníze a vyřešit vše na úřadech.

Dne 21. 7. 2024 proběhne druhý úplněk ve znamení Kozoroha. Blíženci by mohli svého partnera pozvat na nějaký wellness víkend nebo do sauny. Vhodné jsou také různé masáže. Rozvibrovat každou buňku těla a užít si vzrušující rozmazlování. Blíženci, buďte na sebe opatrní, neriskujte.

Rak

Červenec je krásný měsíc, je léto a je to vhodný čas na to, aby si člověk užil. Rakům se to povede, planety jim budou přát. Raci, v červenci vás čeká nejkrásnější novoluní v roce.

Dne 6. 7. 2024 proběhne novoluní ve znamení Raka. Slunce, Luna a Venuše udělají konjunkci. Vy můžete dát prostor svým emocím. Co by vám udělalo radost? Že by vás někdo obdaroval? Vy rádi dostáváte, ale také rádi dáváte. Dáváte ovšem jen tomu, na kom vám záleží. A víte, že někteří lidé si o vás myslí, že jste lakomí? Nechápou to. Vy jste šetrní a investuje jen do toho, co pro vás má hodnotu. Naplánujte si nějakou rodinnou oslavu. Jděte do kina, za kulturou nebo do přírody. Dívejte se na vodní hladinu a přejte si nějaké přání. Na novoluní se dějí zázraky, měli byste udělat krok směrem k nové budoucnosti. Něco nového začněte nebo si naplánujte, že začnete. A jestli jste někde na dovolené, rozhlížejte se. Vidíte to? Štěstí je na dosah.

Dne 21. 7. 2022 proběhne již druhý úplněk v Kozorohu. Luna je v konjunkci s Plutem a vás čeká osudový zážitek. Poslouchejte své nitro a věnujte pozornost svým pocitům. Kolem vás se děje něco velkého, osudového. Pozornost zaměřte na vztahy. Vztahy partnerské, vztahy pracovní, vztahy s okolím. Jestli vám není v nějaké situaci komfortně, tak v ní nebuďte. Postavte se hrdě, zvedněte hlavu a řekněte: od dnešního dne to bude tak, jak to chci já.

Lev

Jsou prázdniny a Lvi přemýšlejí, jak využít času a strávit ho s rodinou. Obklopit se blízkými lidmi. Obklopit se pěknými místy. Lvi potřebují vypnout, protože se jim honí v hlavě myšlenky. Oni cítí, že je potřeba něco změnit. Ukončit staré a rozjet nové. Ale jak to udělat? Zároveň je jasné, že se ukončují pouze ty situace, které nefungují tak, jak mají. Lvi přemýšlejí také o lidech ve svém okolí. Kdo je přítel, a kdo se tak jen tváří? Někteří Lvi mohu zažít zklamání od někoho blízkého. A hodně Lvů se setká buď s pomluvou, anebo s nepřejícným člověkem. Je čas na dovolenou. Lvi by měli odpočívat. Někdo aktivně, někdo tím, že leží u vody.

Dne 6. 7. 2024 proběhem novoluní ve znamení Raka. To má na starosti budování rodinných vztahů a přemýšlení o tom, co vylepšit na svém bydlení. Lvi, potřebujete zachránit lásku? Nebo se vám děje něco, co se vám nelíbí? A nedramatizujete to příliš? Věnujte se svému zdraví. Je léto, a to přeje zdravému stravování. Ovocné a zeleninové šťávy. Sluníčko také léčí. Zdraví je důležité. Lvi Slunce milují, ale neměli by přehánět opalování. A když už se chcete opalovat, tak používejte kvalitní krémy.

Dne 21. 7. 2024 proběhne úplněk v Kozorohu. Má na starosti ambice, pracovní postup, touhu vyniknout a být lépe odměněn. Lvi jsou v období, ve kterém se mění okolí, se kterým spolupracují nebo se kterým se stýkají. Lvi, pozor, může se provalit něco tajného. Ve znamení Lva se nachází Venuše a Merkur. Lvi, komunikujte o lásce. Například pod hvězdným nebem. Láska je krásná, i když někdy bolí.

Panna

A máme tady červenec. To je pro Panny významný měsíc, protože Černá Luna opouští znamení Panny a vstupuje do znamení Vah. Černá Luna vstoupila do znamení Panny v říjnu 2023 a byla tam do 30. 6. 2024. Černá Luna není planeta, je to bod v našem horoskopu. Černá Luna působila na karmickou proměnu Panen. Tito lidé se změnili.

Pozice Černé Luny v Panně vytahovala karmická témata. Témata, která člověk tají před světem i sám před sebou. Lidé si pod tímto vlivem uvědomují svou podstatu. Mají se zbavovat skrytých obav. Spousta lidí za sebou spálí mosty, které se týkají nevyřešené minulosti, anebo karmy rodu. Mohou to být také bolesti kolem různých vztahů. A spousta lidí v sobě objeví schopnosti, o kterých vůbec nevěděli, že je mají. Ten, kdo se naučil spolupracovat s Černou Lunou, se od tohoto momentu stal lepším, schopnějším člověkem. Jak to Panny poznají? Panny, pozorujte se.

Dne 6. 7. 2024 proběhne novoluní ve znamení Raka. To má na starosti domov, rodinu a pocit bezpečí. Pro Panny to bude hodně společenské období. Měly by se nyní stýkat s přáteli. Pořádat různé grilovačky. Nebo nějaké soutěžní aktivity. Je na čase si uvědomit, co pro tyto jedince znamená přátelství a kdo je pro ně důležitý. Kamarádů má člověk hodně, ale přátel, těch je jako šafránu. Panny mohou potkat zajímavou osobu, anebo se setkají s úžasnou skupinou lidí. Panny by se měly věnovat společenskému životu. Některé Panny řeknou, že se jim nechce. Raději budou na zahradě, anebo se projdou přírodou. Možná touží být samy a přemýšlet, jak dál. Merkur je totiž ve Lvu a Panny přemýšlejí o svých vztazích s partnerem a s dětmi.

Dne 21. 7. 2024 proběhne druhý úplněk ve znamení Kozoroha. Ten má na starosti ambice, pracovní postup, touhu vyniknout a být bohatší. Pluto dělá konjunkci s Lunou a ve hře je osudové rozhodnutí nebo osudová situace. Panny pokračují v tom, že se soustředí na své partnerské vztahy. Kdo má partnera, měl by s ním trávit co nejvíce času. Například dovolená, lázně, nebo jen tak courat po lese a vyprávět si. Panny, pracujte na vztazích, protože potřebujete vědět, na čem jste a jak to bude dál. A kdo partnera nemá, přemýšlí, proč tomu tak je.

Váhy

Od července 2024 do března 2025 trvá pro Váhy období, ve kterém se setkají s karmickým zadáním svého rodu. Dojde k pochopení životního úkolu a k osobnímu růstu. Některé Váhy si zpracují nezpracovaná témata z minulosti. Spousta jedinců v sobě objeví skrytou dovednost. Dostanou se ke své skryté genialitě. Objeví a pochopí tajemství, které člověk skrývá před světem, ale také často sám před sebou. Všechny tyto situace vyvolá tranzit Černé Luny. Váhy dozrají. Černá Luna není planeta, je to karmický bod v našem horoskopu. Takže Váhy, sledujte své pocity, rodí se nové já. Já, které bude více chápat své poslání – tady a teď.

Dne 6. 7. 2024 proběhne novoluní ve znamení Raka. To má na starosti vztah k rodině. Je vhodné věnovat se domovu. Pro Váhy toto novoluní znamená pracovní téma. Venuše dělá konjunkci s Lunou a Sluncem. Váhy, může vám přijít zajímavá nabídka. Můžete si také uvědomit, že máte na víc. Chtěly byste být úspěšnější. Nyní se měníte a hledáte svou novou genialitu. Rády radíte druhým, ale jste v období, ve kterém budete muset umět poradit samy sobě.

Váhy, jste v období, ve kterém toužíte, aby vás lidé vnímali jako osobnost. Udělejte pro to všechno. A mimo to, že máte být chytřejší, byste měly také lépe vypadat. Kupte si něco na sebe. Je to pravda odvěká, že šaty dělají člověka. Věnujte péči svému tělu. Kdo chce být přitažlivý, měl by nějak vypadat. Některé Váhy najely na nový stravovací systém, některé začaly cvičit. Váhy většinou nejsou na rychlé sporty. Ale taková jóga dokáže zklidnit.

Dne 21. 7. 2024 proběhne další úplněk v Kozorohu. Má na starosti ambice, řešení záležitostí v práci. Pluto dělá konjunkci s Lunou. Váhy, to znamená, že ve hře je osud. Sledujte své pocity. Váhy, jste spokojené s tím, jak bydlíte? Naplánujte si nějakou novou investici. A jaké vztahy jsou ve vaší rodině? Váhy, je to super, když má člověk dobré vztahy s rodinu. Víte, kolik lidí se spolu nebaví kvůli majetkovým nesrovnalostem? Doufám, že vy to tak nemáte. Váhy, jestli nemáte dořešené téma s nějakou ženou, přemýšlejte, proč tomu tak je a s co s tím.

Štír

Štíři, léto je v plném proudu a je čas na dovolenou. Někteří z vás tráví volné dny na chalupě, je tam krásně. Ale co takhle vypravit se někam do světa? Můžete si naplánovat dovolenou v zahraničí. Můžete se spojit s někým, kdo v zahraničí žije. Komu se nechce do zahraničí, může zůstat u nás, je tu také krásně. Naše vlast je místem bohaté historie, pořád je co objevovat.

Štíři jsou v období, které po nich chce, aby navýšili své vědomosti. Někdo se bude vzdělávat v práci, někdo bude chtít navštívit zajímavý kurz. Někdo se bude chtít vzdělávat přes internet, jiný na cestách. Štíři jsou inteligentní, mají magický mozek, který umí myslet jak racionálně, tak i nadčasově. Důležité je, v jakém prostředí se pohybují. Jestli je obklopují lidé vzdělaní, je to dobře. Vzdělancům patří svět. Je ovšem důležité umět propojit inteligenci s praktičností každého dne. Štíři by mohli něco napsat nebo něco moudrého vymyslet. Budou přemýšlet, jaký mají názor na svět a zda ho nezmění.

Dne 6. 7. 2024 proběhne novoluní ve znamení Raka. To má na starosti vylepšení rodinných vztahů a zkvalitnění úrovně bydlení. Pluto dělá opozici na Merkur ve Lvu. Že by se něco zkomplikovalo v práci? Nebo se objevila nějaká překážka v kariéře? Dne 21. 7. 2024 proběhne už druhý úplněk v Kozorohu. Pluto udělá konjunkci s Lunou. To znamená, že může přijít osudová zpráva, osudový okamžik, osudový nápad.

Štíři, nejednejte zbrkle, přemýšlejte. Jestli vás čeká důležité rozhodnutí, mělo by dopadnout ve váš prospěch. Hlídejte si majetek. Nezapomeňte, že Jupiter v Blížencích je nyní na vaší straně a vy jste nastaveni na finanční úspěch. Štíři, máte auto? Opatrně na cestách. Vaše myšlenky se budou kolem auta točit. U někoho to bude o autě, u někoho o jiných dopravních prostředcích. U všech to bude o cestách. Štíři, čeká vás vyřizování záležitostí na úřadech. Papíry, kam se podíváte.

Střelec

Červenec je měsícem dovolených a Střelci jsou cestovatelé. Příroda a pohyb, kolo, pěší túry, to vše je jako balzám na duši, protože období, které Střelci prožívají, je náročné. Zamyslet se mají nejen nad ekonomickou situací, ale také nad majetkovými poměry. Většina Střelců je ve druhé polovině života ekonomicky a majetkově v pohodě. Střelci ale vědí, že celý život se člověk učí a že každý někdy může udělat chybu.

Střelci, jak to máte s majetkem, který vlastníte nebo chcete vlastnit s někým jiným? Dejte si vše do pořádku a zkontrolujte, zda máte všechny smlouvy i dohody kolem majetku v pořádku. Podívejte se taky na pojistky. Zkontrolujte nejen majetkové, ale také vaše osobní pojistky. Až do června 2025, tedy do příštího roku, se nacházíte v období, ve kterém sice budete podepisovat výhodné smlouvy, ale měli byste si vše pohlídat.

Někteří Střelci budou jednat s bankami a s úřady, které mají na starosti majetkové věci. Střelci, podívejte se, kolik máte nul na svém účtu, a přemýšlejte, do čeho byste mohli investovat. Investice, nebo prodej? Nyní je vhodné období. Někteří Střelci zatouží být přitažlivější. Chtějí, aby okolí vidělo jejich sexappeal a toužilo po nich. Střelci, jak to máte se sexem? Máte partnera? Obohaťte svůj sexuální život nebo oživte partnerství nějakým adrenalinovým zážitkem! Ptáte se proč? Ve vztahu se ani jeden partner nesmí nudit, jinak to dopadne špatně.

Dne 6. 7. 2024 proběhne novoluní ve znamení Raka. To má na starosti vylepšení rodinných vztahů a zkvalitnění úrovně bydlení. Pluto dělá opozici na Merkur ve Lvu. Co takhle společná dovolená?

Dne 21. 7. 2024 proběhne již druhý úplněk v Kozorohu. Pluto udělá konjunkci s Lunou. Osudová zpráva, osudový okamžik, osudový nápad. Střelci, budete toužit po práci snů. Jestli je něco jinak, než byste si představovali, změňte to. A když chcete změnu, začněte u sebe. Střelci, co je pro vás nejdůležitější? Na čem ve svém životě stavíte? Je to práce? Peníze? Rodina? Domov? Co potřebujete k tomu, abyste byli šťastnější?

Kozoroh

Kozorohové milují pohyb. Pohyb znamená zdraví. Příroda a pohyb, kolo, pěší túry, to vše je jako balzám na duši, protože období je plné změn. Dne 6. 7. 2024 proběhne novoluní ve znamení Raka. To má na starosti vylepšení rodinných vztahů a zkvalitnění úrovně bydlení. Slunce, Luna a Merkur jsou v konjunkci a dělají krásný trigon na Saturn. Velmi důležitým životním tématem je síla rodiny a pevnost domova a zázemí.

Kozorohové si budou domlouvat výhodnější podmínky. Život je krásný a bývá ještě krásnější, když člověk funguje ve vyhovujících podmínkách. A to nejen doma a v rodině, ale také v práci. Někteří Kozorohové budou uzavírat nové smlouvy. Jiní budou přemýšlet o tom, že by změnili věci, na kterých se domluvili v minulosti. Všichni Kozorohové si uvědomí, že co je psáno, to je dáno. Budou chtít vše na papíře. Kozorohové by se měli vyhnout lidem, kteří slibují a neplní.

Většina Kozorohů je spolehlivá. Vládne jim Saturn, který je učí, jak důležitý je v životě pořádek, systém a řád. Kozorohové, hledáte novou firmu nebo nového pracovního partnera? Máte velkou šanci. Partnerství budete řešit i na osobní úrovni. Červenec vám může život velmi zpestřit.

Dne 21. 7. 2024 proběhne již druhý úplněk v Kozorohu. Pluto udělá konjunkci s Lunou Kozorohu. To přinese silný emoční prožitek. Důležité rozhodnutí, které ovlivní životy Kozorohů. Něco se děje. Vesmír chystá v životě Kozorohů nové životní divadlo. A právě nyní se o tom rozhoduje. Kozorohové, cítíte to? Osudová zpráva, osudový okamžik, osudový nápad.

Vodnář

Červenec bude přelomový měsíc, ve kterém si mají Vodnáři udělat v něčem jasno. Něco si rozmyslet a dát se do pořádku, a to jak fyzicky, tak psychicky. Léto je v plném proudu, je čas na dovolenou. Vodnáři prožívají vliv Jupiteru, který vstoupil do Blíženců a bude tam přibližně rok. Působit bude nejen na partnerské vztahy, ale také na vztahy s dětmi. Na to je dovolená jako stvořená. Společně strávený čas může přinést hodně společných zážitků, a tedy hodně témat.

Vodnáři mohou cestovat do zahraničí, ale také mohou jet na vodu nebo na kola. Mohou více poznávat krásná místa v naší republice. Vodnáři jsou akční a nikdo se s nimi nenudí. V červenci na sebe budou muset být opatrnější, zejména při sportu. Mohli by si naplánovat preventivní prohlídky. Věnovat větší pozornost svým končetinám a hýčkat tělo například v lázních. Takový wellness víkend by se hodil.

Uran dělá konjunkci s Marsem v Býku. Vodnáři, Uran stále pracuje na změně ve vašich životech. Pro vás je důležité být akční a přemýšlet. Jak bydlím? S kým bydlím? Jaké jsou vztahy v rodině? Jaký mám vztah ke svému tělu? A mám vyřešené v životě ženské energie? Není někde žena, která mi komplikuje život? V pracovním procesu se mohou změnit pravidla pro spolupráci. Může přijít nový spolupracovník. Vodnáři bývají v kolektivu oblíbení. Dařit se bude Vodnářům ve službách.

Dne 6. 7. 2024 proběhne novoluní ve znamení Raka. To má na starosti vylepšení rodinných vztahů a zkvalitnění úrovně bydlení. Slunce, Luna i Venuše jsou v konjunkci a dělají krásný trigon na Saturn. Síla rodiny, pevnost domova a zázemí jsou velmi důležitá životní témata. Vodnáři by měli navýšit svou cenu. Zaslouží si více, než dostávají. Oni to vědí, a tak přemýšlejí, jak zlepšit svou situaci a co víc udělat pro svůj osobní růst. Některým se stane, že je někdo naštve nebo prožijí nepříjemnou situaci. Jenže Vodnáři vědí, že co tě nezabije, to tě posílí.

Dne 21. 7. 2024 proběhne už druhý úplněk v Kozorohu. Pluto udělá konjunkci s Lunou v Kozorohu. To znamená silný emoční prožitek. Pluto je ve Vodnáři a Luna v Kozorohu. Vodnáři, uvědomujete si, že se nyní osudem tvoří něco, co váš život hodně ovlivní? Ještě nevíte, co to je? Dozvíte se to. Anebo již víte? Přemýšlejte a jednejte akčně, ale ne zbrkle.

Ryby

Léto je v plném proudu a Ryby by měly přemýšlet o dovolené. Mohou trávit čas s přáteli, s partnerem, s dětmi. Společně strávený čas je velká příležitost více se poznat, prožít mnoho zajímavých situací a popovídat si o věcech, na které není v tom klasickém životě čas. Ryby vědí, jak důležité jsou vztahy s partnery. Jak důležité jsou vztahy s dětmi, s vnoučaty, s partnery vlastních dětí. A vědí také, že malé děti znamenají malé starosti a velké děti velké starosti. Děti jsou radost, a ať už jde o děti vlastní, nebo o děti obecně, jsou to nositelé budoucnosti.

Ryby se nacházejí v období, kdy by si také měly uvědomit své vnitřní dítě. Každý člověk, i když je dospělý, touží být někdy v pozici dítěte. Opřít se o někoho, přitulit se a svěřit se. Cítit oporu. K tomu slouží partneři. Kdo nemá spolehlivého partnera, může použít energii stromů. Stromy jsou mobily do nebe. Jejich moudrost a síla dokáže člověka naplnit.

Dne 6. 7. 2024 proběhne novoluní ve znamení Raka. To má na starosti vylepšení rodinných vztahů a zkvalitnění úrovně bydlení. Slunce, Luna i Venuše jsou v konjunkci a dělají krásný trigon na Saturn. Síla rodiny, pevnost domova a zázemí jsou velmi důležitá životní témata. Ryby, někde kolem vás je láska! Rozhlížejte se. Může mít různé podoby. Ale je blízko.

Dne 21. 7. 2024 proběhne už druhý úplněk v Kozorohu. Pluto udělá konjunkci s Lunou v Kozorohu. To znamená silný emoční prožitek. Saturn dělá trigon na Slunce. Ryby by měly jít všude, kam budou pozvané. Mohou potkat důležitého člověka. Zařadit se mezi důležité lidi. Ryby by se měly chovat společensky a na úrovni, protože je někdo významný pozoruje. Ryby, víte, jak důležité je, koho ve svém životě potkáte? Lidé vás mohou posunout vpřed, máte-li štěstí. Nebo vás naopak může někdo stahovat dolů, když si nevybíráte, s kým se stýkáte. Hledejte vzdělané a aktivní lidi. Ukažte, jak umíte komunikovat, jak jste šikovné a okouzlující. Saturn je ve vašem znamení a hlídá vás i váš úspěch. Využijte tohoto postavení a udělejte něco neobvyklého. Originálního. Ať na vás všichni z okolí vidí.

Pro časopis a portál Ve hvězdách napsala astroložka a spisovatelka Martina Blažena Boháčová

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 300 Kč, na 2 roky 600 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednavky@ipredplatne.sk