Jan: První “hodiny” po probuzení aneb Co se stane, když se nám rozvine mimosmyslové vnímání

1901
Foto: Dollarphotoclub.com

V první řadě se dostaví šok, protože zjistíte, že všechno je jinak. Z hodné sousedky se vyklube energetický upír. Ze skvělé všudypřítomné wifisítě je najednou prostředek pro blokování čakry třetího oka. Oblíbené potraviny se mohou proměnit v jedy – skutečně ani ne to vše co je „bio“, je skutečně bio. Z oblíbeného obdivovaného gurua se stane nebezpečný černý mág. Začnete slyšet hlasy „odnikud“, zjistíte, že ne všichni mrtví odcházejí „nahoru“ a že salamandři a víly nejsou jen v pohádkách. A tak bychom mohli pokračovat ještě několik stránek. Takže co dělat, aby se z toho člověk nezbláznil?

Rozhodně zachovat chladnou hlavu a nenechat na sobě nic znát. Vytvořit si silné ochranné vajíčko – klidně na něm pracovat i půl hodiny denně a začít se takto v bezpečí pomalu rozkoukávat a poznávat zcela nový svět. Přesněji řečeno: poznávat jaký ten dosavadní svět skutečně je… Všechny informace si začít ověřovat a důkladně, ale opravdu důkladně začít vše pozorovat skrze své nově probuzené mimosmyslové vnímání. Spřízněné duše, se v pravý čas objeví, ale je třeba se připravit na to, že v osamění můžeme strávit nějakou dobu. Čas během této doby využijeme k tomu, že budeme novými smysly pozorovat nejen vše kolem nás, ale také všechno, co jsme si kdy přečetli a co jsme se naučili. Zjistíme totiž, že řada věcí je opravdu jinak 🙂.

Velmi důležité je pracovat se srdeční čakrou a vědomě rozdávat lásku. Otevřená srdeční čakra je pojistka proti zneužití schopností! Proto by pro nás měla být práce se srdeční čakrou již napořád samozřejmostí.

V této době se již pomalu začne rýsovat naše poslání. Proto je velmi důležité začít důkladně pozorovat nejen vnější svět, ale i ten vnitřní. Směřovat pozornost do svého nitra. Pomalu také začneme vnímat znamení a informace, která nám „shůry“ chodí, lhostejno zda je přikládáme andělům či vesmíru. Velmi také pomůže, když si co nejdříve uvědomíme, že náhoda skutečně neexistuje a vše, opravdu vše, se děje vždy z nějakého důvodu. Vše, co se děje, má nějakou příčinu.

Hlavně ale zůstaňme stát nohama na zemi a vše co přijde, přijímejme s láskou a pokorou.

Jan

Zdroj: http://www.homosignum.cz

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk