Hanka Takácsová: Srpen od 3. 8. do 9. 8. 2020 – Nový začátek a odhodlání

198
Foto: Pixabay.com

Přímé poselství andělů tobě: NOVÝ ZAČÁTEK A ODHODLÁNÍ.

Někdy jsou chvíle, kdy potřebuješ pomocnou ruku k tomu, aby ses zase postavil/a na nohy. Učíme tě, aby ses naučil/a o pomoc žádat a naučil/a se ji také přijmout. Možná někdo potřebuje také tvoji pomoc. Je v pořádku pomoci a nechat si pomoci. Stejně tak přijmi pomoc od nás, nemusíš vše zvládnout sám/sama.

Jsi na začátku úžasné cesty. Možná ji nevidíš, protože jsi chycen/a v kruhu daných okolností a omezení. To je dočasné a nezbytné k tomu, aby se staré dokončilo a mohlo začít nové. Právě nyní jsou s tebou tvoji strážní andělé v přímém kontaktu, jelikož tě vedou k tomu, abys mohl/a započít nový směr a to v jakékoliv oblasti. Na jedné straně cítíš hlas a vedení srdce. Na straně druhé vcházejí do tvé mysli pochybnosti a obavy. Srdce je pravé vedení. Věř si. Věř své intuici. Motivací je srdce, ne povinnost, nebo obavy.

Jsi na počátku své cesty, proto říkej, co cítíš, vyplatí se ti to. Nedovol, aby strach a pochybnosti zatemněly tvou sílu a schopnost se dobře rozhodovat. Je čas jít dál. Je čas opustit vše staré, nefunkční, vše, kde necítíš soulad a naplnění. Není čas ztrácet čas s tím, co tě táhne dolů nebo drží nehybně na místě.

Kéž tě andělé provázejí.

Tato poselství tvořím z Tarotu andělů strážných od Doreen Virtue.

Naše tělo a zdraví v tomto týdnu:

Pozornost věnujeme průchodu energií – Kundaliní – celým naším čakrovým systémem.

Věnujeme průběžně péči celému tělu, odpočíváme, radujeme se a snažíme se, aby vše bylo v naprosté rovnováze.

Pro inspiraci a případné uvědomění:

Čakry a aura http://vykladandelskymikartami.cz/…ura

Modlitby pro tento týden – uprav dle svého vedení, stejně tak oslovení daných bytostí Světla:

„Děkuji za vaše vedení a žádám o ochranu a schopnost rozpoznat, co je pro mé nejvyšší dobro. Děkuji, že mám možnost jít dál a otevřít se novým možnostem. Amen.“

S láskou Hanka

Autor: Hanka Takácsová Kubátová, výklad karet, andělská terapie a psychoterapie
Zdroj: http://vykladandelskymikartami.cz/…9-8

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednavky@ipredplatne.sk