Hanka Takácsová Kubátová: Leden od 13. 1. do 19. 1. 2020 – Nové možnosti a cesty

232
Foto: Pixabay.com

Přímé poselství andělů tobě: CHAOS, ZMATEK, NOVÉ MOŽNOSTI A CESTY.

Chaos a zmatek, který v posledních dnech pociťuješ nebo pocítíš, jsou v pořádku. Požádej si o odpovědi a budou ti dány, ale tehdy, kdy je pro ně správný čas a kdy to nečekáš. Zatím měj víru a věnuj se tomu, co je ti jasné. Každá mlha se rozplyne. Odpovědi a případné rady, či pomoc se včas objeví.

Důvěřuj své vnitřní intuici, je to naše vedení, skrze které ti ukazujeme cestu i směr. Nedovol strachu, aby tvou intuici zamlžil a zakryl, stejně jako emoce. Strach vyvolává domněnky a to, čeho se obáváš, také přitahuješ do své reality, proto se nauč věřit, že všechno je tak jak má být a dobře dopadne.

To, proč se ocitáš v takové situaci je proto, že stojíš před nějakými změnami a novými začátky. Neboj se, jde o nové možnosti, inspiraci a není dobré něco uspěchat nebo to ovlivnit nezdravými domněnkami. Přijmi tyto začátky s vírou a ber je jako výzvu. Pokud se zdržíš a neuposlechneš svého vedení, povedeme tě tak dlouho, dokud neprocitneš.

Kéž tě andělé provázejí.

Tato poselství tvořím z Tarotu andělů strážných od Doreen Virtue.

Naše tělo a zdraví v tomto týdnu:

Pohlavní, čistící, vylučovací, orgány, močové cesty a trávicí ústrojí a zažívání – 2. a 3. čakra.

Pozornost věnujeme spodním orgánům, dodržujeme pitný režim a dobře se věnujeme svému tělu během stravování. To znamená jíst vědomě, věnovat se v tu chvíli pouze tomu, že jíme, jíst pravidelně a s úctou. Tato oblast má na starost vztahy, odpuštění, křivdy (drží se pak v zánětech a nádorech). Patří sem také reprodukční orgány, sexualita a vztahy k sobě samým. Je důležité velmi dobře pečovat o tyto orgány, zejména v zimním období. Jakákoliv forma stresu se ukládá právě v těchto oblastech.

Barva druhé čakry je oranžová a přechází do třetí žluté zářivé čakry Solaru.

Modlitby pro tento týden:

„Milovaný archanděli Michaeli, děkuji ti, že mi ukazuješ cestu, kdykoli se ztratím nebo uvíznu na pochybách. Tvá síla, láska, víra a vedení mi pomáhá ve změnách a posiluje mou sílu a víru. Děkuji ti, že na mě dohlížíš, proto zvládnu každou cestu, kterou musím projít.“

S láskou Hanka

Autor: Hanka Takácsová Kubátová, výklad karet, andělská terapie a psychoterapie
Zdroj: http://vykladandelskymikartami.cz/andelska-poselstvi/tydenni/1059-leden-13-19-1

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednavky@ipredplatne.sk