Hanka Takácsová: Červenec 2021 – Rodina a vztahy

182
Foto: Dollarphotoclub.com

Andělé na červenec vzkazují: LÁSKA, RODINA, DOMOV, PŘÁTELSTVÍ, VZTAHY.

Červenec je v tomto roce nejklíčovějším měsícem roku v oblasti vztahů jako takových. Proto buď připraven na situace, události a skutečnosti kolem veškerých vztahů, zejména těch nejbližších.

Je nejlepší čas k tomu, abys nyní zapracoval na svých vztazích, počínaje vztahem k sobě sama.

Vše, co v tomto měsíci probíhá, je velmi důležité a nese v sobě hloubku pro další dění. Energie se nesou v lásce a harmonii. Proto pracuj na svých vztazích, případně na tom, co vztahy ve tvém životě blokuje. Vhodný čas je také k plánování svatby, společnému bydlení, mohou vzniknout nové vazby a je ideální čas k uzdravení vztahů poškozených.

Stejně tak je dobré zvážit a uvědomit si, ve kterých vazbách setrváváš, ač ti nepřináší už žádnou radost, růst, vývoj, potažmo budoucnost.

Vše, co se týká vztahů, můžeš v tomto období uzdravovat, uvědomovat, ukončit ty nezdravé, uzdravit ty, které uzdravit jdou anebo navázat nové.

K tomu všemu ti poslouží tyto kroky, které můžeš využít, jak uznáš za vhodné.

Kéž tě andělé provázejí.

Tato poselství tvořím z Tarotu andělů strážných od Doreen Virtue.

Přímé poselství z karet „Andělé Antantidy“ – Stewart Pearce

Sandalfon / Svatý strážce – Láska

Jsi milované dítě Boha a tvoje srdce naplňuje mír. Tato andělská věštba ti přináší příslib, že nová nebo znovuobnovená láska je za dveřmi. Pohleď na život skrze soucitné oči svého anděla strážného, ze kterého emanuje síla Krista, a přijmi tu lásku v celé její nesrovnatelné kráse. Z tvojí lásky, která září jako nebeské spektrum, potom vzejde nádherné dobro i pro všechny ostatní. Budeš-li vnímat skutečnost z perspektivy anděla, staneš se lidským andělem a zázraky tě budou doprovázet na každém kroku. Zazpívej ÓM Namah a prohlub svůj vnitřní mír.

S láskou Hanka

Autor: Hanka Takácsová Kubátová, výklad karet, andělská terapie a psychoterapie
Zdroj: http://vykladandelskymikartami.cz/…021

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednavky@ipredplatne.sk