Anna Devátá: Výklad tarotové karty pro měsíc srpen 2022 – Páže holí

271
Foto: Pixabay.com

Měsíční karta je vykládána pro kolektivní vědomí všech bytostí.

Srpen nám přináší zprávu, že nastala chvíle pro nový začátek. Zkoumejme své životy, všechny možnosti a inspirujme se tím, co nalezneme. Zkusme nechat vše minulé za sebou a nechme se vést k tomu, co bychom skutečně chtěli. Nikoliv k tomu, co musíme nebo co se sluší, ale opravdu k naší niterné touze. Srpnová energie může být tak trochu bláznivá, plna nadšení, pokud ho projevíme, a optimismu. Taková souhra nám může mnohé dát.

Energie chtějí být lehké, hravé a neotřelé. Někomu může dělat problém popustit uzdu a oddat se takovým vibracím. Nicméně teprve s určitým uvolněním můžeme vidět šanci a chopit se jí. Jinými slovy je načase hledat nový úhel pohledu, nové světlo, nové myšlení. Staré koleje nám nepřinesou kýžený úspěch v našich záležitostech. Nebojme se být pošetilými, veselit se tam, kde nám do smíchu zcela není a sledujme, jaký vývoj událostí nám tato změna přinese.

Tato tarotová karta symbolizuje kromě jiných i komunikaci a přikládá jí důležitý význam. Jasná a stručná komunikace nám bude v srpnu otevírat dveře. Jednání s úřady, obchodní schůzky, ale i porozumění si s partnerem či v rodině, bude vyžadovat stručnost a důvěru. Pokud něčemu nebudeme rozumět, ptejme se a informujme. Může docházet k drobným nedorozuměním, můžeme být unáhleni ve svém jednání a nedojít tak ke shodnému cíli. Ověřujme vše, do čeho se chystáme jít. Hravá a bláznivá energie nás může překvapit novou nabídkou. Nestrachujeme se však, že bychom se bezhlavě pustili do záležitostí, kde jsme slepí vůči důsledkům. Páže holí je natolik soustředěné a oplývá sebedůvěrou, že si své nové cesty bude kontrolovat.

Ptejme se, konzultujme, soustřeďme se a zvažujme. Používejme svůj zdravý rozum a nenechme si nakukat nic zvenčí. Pozor si dejme na informace, o kterých intuitivně pochybujeme. Působí na nás nová odlehčená energie. Možná enerige nových projektů a záležitostí, možná nových lidí kolem nás. Buďme uchváceni tím novým a kreativním, ale uvažujme při tom.

Páže holí se dozajista umí ozvat při jakékoliv nespravedlnosti. Nemá strach projevit své nadšení a své myšlenky, učme se to od něj. Někdy se tato energie pojí i s jistou netrpělivostí a soutěživostí. Pokud nás povedou k našemu cíli, je to v pořádku, ale nezapomeňme někdy také vyventilovat takovou energii, ať nám zbytečně nebere plusové body.

V srpnu bude třeba si pohlídat dokončení všech našich záležitostí. V opačném případě nás čeká mnoho otevřených konců a bolehlav z veselé a bujaré energie. Dokončujme tedy vše, co máme započaté spolu s radostnou a lehkou energií. Odkládat své záležitosti se nemusí vyplatit.

Obecná energie této tarotové karty je veselá a optimistická. Čím více si budeme věřit a necháme se vést inspirací, tím větší úspěch nás obklopí.

Pozor si dejme na pochybování o sobě samých. Nutilo by nás to jen stát na místě a dívat se vytouženým směrem. Ke kroku vpřed by nám ale chyběla právě ona lehká energie opředena sebedůvěrou.

Srpen kraluje našemu tělesnému teplu. Játra a lymfa mají na udržování tělesného tepla největší vliv. Dovolme si hledat nové cesty i v otázce zdraví. Optimismus a víra nás mohou dovést k těm správným šancím.

Autor: MgA. Anna Devátá, výklady tarotových karet
Zdroj: https://www.tarot-ad.cz/…sic

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 300 Kč, na 2 roky 600 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednavky@ipredplatne.sk