Anna Devátá: Výklad tarotové karty pro měsíc červen 2024 – Dvojka holí

2400
Foto: Pixabay.com

Měsíční karta je vykládána pro kolektivní vědomí všech bytostí.

Červnový měsíc se může nést v duchu důležitých rozhodnutí, která ucítíme, že máme učinit. Velmi často Dvojka holí souvisí s místem, kde se nacházíme. Můžeme tedy řešit více bydlení, pracovní místo, ale i naše místo v životě. Zároveň se může jednat o touhu poznat nová místa a příležitosti.

Postava na tarotové kartě má v rukou celý svět a hledí odhodlaně kupředu. I my bychom se měli dotknout pocitu, že celý svět třímáme ve svých rukou, že máme neomezené možnosti a odvahu k prosazení svých přání. Červen bude přát odvaze a touze proniknout dál. Nepochybujme o sobě, o svých plánech, ale svezme se na této vlně a nechme se s lehkostí vynést tam, kde to s námi rezonuje. Pokud se nám podaří se dobře naladit, ucítíme se přímo neporazitelně, božsky a nesmírně silně. Využijme této přílivové energie a vrhněme se do věcí, kterých jsme se doposud báli nebo své rozhodnutí oddalovali.

Negativním aspektem této tarotové karty právě bývá oddalování našeho rozhodnutí, přílišné přešlapování na místě a zbytečné přemítání. Možná se nudíme, nebo jsme nespokojeni. Můžeme mít pocit, že nám štěstí nepřeje a nepřichází žádné vnější vlivy. Ignorujeme ale cesty vpřed, jenž se otevírají, jen ze strachu a z pocitu pohodlnosti. Nastal čas vykročit z naší komfortní zóny. Nehledejme už výmluvy, proč věci nejdou tak, jak chceme. Realizujme svá rozhodnutí a vykročme. Právě Dvojka holí je v tuto chvíli skvělým pomocníkem.

Pozor si někteří z nás také mohou dát na přílišné sebevědomí a přemíru pocitu neporazitelnosti. Pokud by to hraničilo s arogancí, nechali jsme se zaslepit pocitem všemocnosti. Mějme v tu chvíli na paměti své skutečné potřeby a záměry. Někdy je lepší být šedou eminencí než být tím, kdo se blyští na trůně a je viděn. Zároveň se v souvislosti s touto kartou mohou objevit lidé, kteří chtějí zvýšit svou moc nad námi.

V červnu je obecně ideální období k projevení své iniciativy. Projevme se, dejme o sobě vědět, upozorněme na své potřeby a realizujme je.

Pokud se naše rozhodování a uvažování o změně dotýká peněz, je Dvojka holí dobrým ukazatelem, že si právě onu změnu můžeme dovolit i s ohledem na finance. Negativním aspektem týkající se Dvojky holí a financí může být určitý dluh z minulosti, který nám brání vykročit vpřed. Může se jednat o dluh vůči někomu, ale i o dluh vůči sobě či o omezení výdajů. V takovém případě by bylo dobré se soustředit na jeden směr. Rozhlédnout se po nových příležitostech a možnostech, ale jinde, než v dané lokalitě.

V otázce zdraví jde opět o dobré znamení s Dvojkou holí. Pokud se rozhodujeme začít se o sebe více starat, cvičit, věnovat se nějaké nové aktivitě, červnová energie nás podpoří v takové iniciativě a dodá nám právě potřebnou odvahu. Rozhodně doporučuji nepřehlížet fyzický stav a jakékoliv projevy nesouladu. Mohlo by to nepříznivě ovlivnit naše zdraví. S Dvojkou holí je dobré začít jednat nebo se vydat novým směrem v otázkách řešení svého zdraví.

Červnovému měsíci náleží tenké střevo, které je extrémně citlivé na stres a změny. Proto všechna rozhodnutí čiňme v souladu sami se sebou a s naším Vyšším Já.

Autor: MgA. Anna Devátá, výklady tarotových karet
Zdroj: https://www.tarot-ad.cz/…sic

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 300 Kč, na 2 roky 600 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednavky@ipredplatne.sk