V září vyrazte na Festival Evolution. Přijede i Raymond Moody, autor bestselleru Život po životě

49
Foto: Felicius Media

Není festival jako festival. Ten, který nese jméno Evolution a uskuteční se o víkendu 23. – 24. září na Výstavišti v Praze Holešovicích, je totiž naprosto výjimečný. Nejen, že zde najdete vše, co souvisí se zdravým životním stylem a osobním rozvojem, ale navíc se zde můžete setkat s americkým spisovatelem, psychologem a lékařem Raymondem Moodym, autorem bestselleru Život po životě.

Festival Evolution je největší festival osobního rozvoje ve střední a východní Evropě. Jednou z hlavních hvězd více než stovky domácích i zahraničních hostů bude bezesporu Dr. Raymond Moody, který se zabývá otázkou posmrtného života. Procento lidí, kteří věří, že po životě navazuje daleko krásnější část „bytí“, narůstá. Zájem o přednášky Dr. Moodyho je enormně velký, proto je účast jeho účast na tomto pražském festivalu velkou událostí.

Neméně významným hostem, který vystoupí na Festivalu Evolution, bude Phillip Lymbery z Velké Británie, který se ve své přednášce zamyslí nad alarmujícími informacemi o živočišné výrobě a týrání zvířat.

Za zmínku stojí také účast Jana Mühlfeita a Kateřiny Novotné, kteří se zaměří na rozvoj potenciálu vašich dětí. Dechová cvičení, která jsou pro zdraví prevencí i lékem, si vyzkoušíte s Martinem Bartoškem. Fyzioterapeut Tomáš Rychnovský a psychoterapeut Milan Studnička poradí, jak na rovnováhu těla a duše, jak odbourat napětí nebo jak překonat stres, a to nejen formou přednášky, ale i praktickými ukázkami.

Kromě zástupců konvenční, alternativní či celostní medicíny budou na festivalu zastoupeni profesionálové z oboru kosmetiky a chybět nebudou ani ukázky technik a cvičení, které posilují tělo i mysl. Renomovaní koučové vám poradí, jak naplno využít svůj potenciál, psychologové se podívají na naše vztahy a pedagogové představí nejnovější trendy vzdělávání pro děti i dospělé.

Chybět zde nebudou ani poradny z různých oborů, zajímavé budou také workshopy, které představí různé metody osobního rozvoje a vzdělávání, nebo celodenní dílničky pro děti i dospělé. A třešnička na dortu? Hlavním hudebním hostem podzimního festivalu bude Vojta Dyk s B-Side bandem.

Za nákupy i kvalitním jídlem

Pokud vyrazíte za nákupy, můžete se na festivalu těšit až na 200 prodejních stánků českých i zahraničních vystavovatelů nabízející přírodní kosmetiku, kvalitní potraviny, BIO produkty nebo potřeby pro děti. A co by to byla akce bez skvělého, ale především kvalitního jídla.

Svou speciální sekci zde budou mít raw potraviny, fair trade výrobky i konopné speciality. Mezi vystavovateli budou rovněž i specialisté na veganskou, vegetariánskou nebo bezlepkovou stravu, producenti zdravých potravin, rodinné firmy a farmy.

Připravena je rozsáhlá food zóna, ve které můžete ochutnat nabídku z tradiční kuchyně i ze specialit různých stravovacích směrů. Posezení si vyberte buď ve vnitřním prostoru, nebo venku pod širým nebem.

Jídlem se bude zabývat i programová nabídka, nutriční poradci se zaměří na správnou výživu a doporučí vám, jak se vyhnout rizikům současného způsobu stravování. Odborníci, kteří se zaměří na kvalitu a složení potravin a dalších výrobků, poradí, jak se vyznat v etiketách, a jak rozeznat opravdu kvalitní výrobky nebo jaké mají zdravotní přínosy či rizika výrobky, které běžně kupujeme. Nejen pro ty, kteří hledají novou inspiraci do kuchyně, jsou určeny přednášky a besedy o různých výživových směrech. Více informací o festivalu najdete na webu www.evolution.cz nebo sledujte facebook www.facebook.com/eso.bio.eco/

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk