Vít Kuntoš: Astrologická předpověď 7/2018

132
Foto: Pixabay.com

7. týden 2018 – Vážení příznivci astrologie, je tady 7. týden roku 2018, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.

Týden 12. – 18. 2.:

Slunce bude po většinu týdne procházet posledními stupni Vodnáře s harmonickým aspektem na Uran. Máme před sebou týden ve jménu svobody a nezávislosti. Budeme potřebovat dostatek prostoru a zároveň budeme respektovat individualitu druhých. Nic neplánujme a buďme otevření tomu, co následující dny přinesou.

Pondělí se může rozjíždět pomaleji, ale přinese nám trpělivost. Budeme moci proniknout do hloubky a z našeho nitra budeme schopni čerpat nezdolnou sílu.

V úterý se můžeme bránit novinkám, které si pro nás den připraví. Nemá však smysl bojovat proti tomu, co neovlivníme. Zachovejme klid.

Středa nám přinese závan svěžího větru. Zkusme vybočit ze stereotypu. Taktéž je to vhodný čas na společenská setkání.

Čtvrtek s novem ve Vodnáři bude výzvou, abychom opustili zastaralé koncepty. Můžeme plánovat a rozšířit o něco dál svoje obzory.

Pátek s Lunou v Rybách bude přinášet atmosféru romantiky a blízkosti. Zároveň bude narůstat naše estetické cítění, a tak si udělejme čas i na kulturu.

Víkend může posunout naše hranice. Budeme intenzivněji prožívat a naše představivost poběží na plné obrátky. V neděli se Slunce přesune do znamení Ryb.

Přeji úspěšný týden! Vít Kuntoš

Autor: Vít Kuntoš, astrolog a terapeut
Zdroj: www.horarium.cz, www.astrolog-terapeut.cz

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk