Vít Kuntoš: Astrologická předpověď 20/2018

161
Foto: Pixabay.com

20. týden 2018 – Vážení příznivci astrologie, je tady 20. týden roku 2018, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.

Týden 14. 5. – 20. 5.:

Další týden si pro nás připravil astrologická škatulata hýbejte se. V úterý se Uran přesune do Býka, ve středu Mars do Vodnáře a v sobotu Venuše do Raka. Bude se zvyšovat náš smysl pro nezávislost a originalitu, ale tíhnout budeme k naší rodině a kořenům.

Pondělí s Lunou v Býku přinese pozvolnější počátek týdne. Povinnostem se budeme spíše vyhýbat. O to lépe se nám však bude plánovat a organizovat.

Úterní nov nás vyzve uzavřít kapitoly týkající se praktických otázek. Pozor si dejme na kroky, které se týkají našich peněz a majetku.

Středa s Lunou v Blížencích bude o něco žoviálnější. Budeme mít mnoho nápadů a energie. Nepořádek nám však může pod námi podřezat větev.

Ve čtvrtek může kolísat naše koncentrace. Ovšem do společenského kontaktu vstoupí lehkost a veselost.

Pátek s Lunou v Raku rozproudí naše emoce. Bude vzrůstat naše ochota pomáhat i smysl pro romantiku.

V sobotu si dejme pozor na nečekané výkyvy nálad.

V neděli pro jistotu kroťme svoje ego, abychom neutlačovali osoby v našem okolí.

Přeji úspěšný týden! Vít Kuntoš

Autor: Vít Kuntoš, astrolog a terapeut
Zdroj: www.horarium.cz, www.astrolog-terapeut.cz

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk