Richard Stříbný: Horoskop týdne od 12. do 18. února 2018

167
Foto: Pixabay.com

7. týden 2018 – Nejvýznamnější konstelací nejen tohoto týdne, ale celého února je částečné zatmění Slunce, ke kterému dochází 15. února a jehož střed nastává ve 22.05 hod SEČ. Bude viditelné pouze nad severní částí Antarktidy a nad nejjižnější částí Jižní Ameriky, tudíž zejména zde mohou v následujícím roce očekávat řádění živlů a změnu klimatu (dochází k němu na konci znamení Vodnáře). Negativně však ovlivní také severozápad Kanady, kde Slunce s Lunou při zatmění kulminují a Austrálii, kde vychází. I zde mohou následovat přírodní či průmyslové pohromy doprovázené velkými ekologickými škodami. Pro naši republiku to bude v tomto týdnu astrologická horská dráha – nahoru dolů, celá řada protichůdně působících konstelací, za kterých očekávat jak překvapivé prohry tak překvapivé výhry našich sportovců. Dají se očekávat velké výkyvy obchodů na naší burze a nelze vyloučit výpadky počítačových či rozvodných sítí, sem tam kolapsy dopravy (Slunce s Merkurem v konjunkci s Uranem republiky a v opozicích na Lunu a na Saturna republiky). Navíc ve druhé půli tohoto týdne potrápí svět vodní živel v různých skupenstvích díky kvadrátu mezi Marsem ve Střelci a Neptunem v Rybách. Leckde může tato konstelace aktivizovat i nábožensky motivované nepokoje.

Pondělí až čtvrtek

Dění v našem státě budou ovlivňovat velmi náročné konstelace, za kterých může kolabovat doprava, vypadávat počítačové a rozvodné sítě, národ mohou popouzet další případy neetického chování významných osobností a odhalené případy korupce. (Merkur se Sluncem ve Vodnáři v konjunkci s Uranem republiky ve Vodnáři a v opozici na Lunu a Saturna republiky ve Lvu). Pokojné občany také mohou zneklidnit loupeže a násilné trestné činy.

Pátek až neděle

O víkendu se nálada vylepší a pozornost části obyvatelstva se soustředí na úspěchy našich sportovců na zimních olympijských hrách v Jižní Koreji. Přesný kvadrát mezi Marsem ve Střelci a Neptunem v Rybách pak leckde přinese řádění vodního živlu v různých skupenstvích. Náboženští fanataci se pokusí svými výroky a činy rozdmýchat doutnající válečné konflikty.

Autor: Ing. Richard Stříbný, hvězdopravec
Zdroj: http://www.stribny.cz/strib.clanek.php?clID=2171

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk