Pavel Hanzal: Horoskop pro každé znamení na únor 2018

795
Foto: Pixabay.com

Beran

V únoru se snažte být přátelští, energičtí a empatičtí. Sice to nemusí jít vždycky snadno, ale určitě vám to pomůže ve všech sférách života. Naopak přílišná tvrdost nebo snaha někoho omezovat se nemůže setkat s úspěchem.

Rada: Pomáhejte svým bližním.

Býk

První dvě únorové dekády se vás pokusí naučit, že život se musí vyvíjet. A to i navzdory tomu, že vám něco funguje. Proto pokud chcete předejít komplikacím, nebraňte se modernizaci. Když to dokážete, tak v kombinaci s vaší praktičností budete nakonec spokojeni, zejména na konci měsíce.

Rada: Odevzdejte výsledky vašich činů Universu.

Blíženci

Pro vaše aktivity bude nejvhodnější první dekáda. Nabídne vám dostatek nadšení, nápadů i originality. Využijte toho, neboť nic netrvá věčně. Postupně se můžete začít zamotávat do nereálných představ nebo dokonce lží. Snažte se být více praktičtí.

Rada: Přímočarost nemusí být vždycky nejvhodnější volbou.

Rak

Život na Zemi je nejenom duchovní, ale v současné době i hodně pragmatický. Tento fakt zkuste přijmout. Nejlepší bude, jestliže se vám oba přístupy podaří skloubit. Vyhnete se tím mnoha zklamáním a ztrátám.

Rada: Každodenní modlitba vám pomůže.

Lev

Nejlepší bude, pokud s důležitými rozhodnutími vyčkáte na poslední únorovou dekádu. Právě v ní klesne významně riziko, že byste se zachovali příliš egocentricky. Naučte se druhým naslouchat a respektujte, pokud vám někdo něco nechce prozradit.

Rada: Naslouchejte vnitřnímu rádci.

Panna

Druhá polovina února bude náročnější, než první. Hlavním důvodem budou vesmírné energie, které otestují vaši schopnost respektovat i méně jasný způsob jednání. A někdy prostě život v chaosu. Pokud se s těmito situacemi setkáte, pamatujte, že rozvaha a respekt vám pomůžou.

Rada: Cvičte jógu.

Váhy

Je potřeba přijmout určitou míru zodpovědnosti a tím pádem také rozhodnosti. Když se vám to povede, dokážete hlavně v první dekádě zajímavé věci. Buďte otevřeni inovacím a nápadům, ale současně nezavrhujte to, co funguje.

Rada: Věnujte se astrologii.

Štír

Váš život může být, hlavně v prvních dvou únorových dekádách, nabouráván náhlými a nepředvídatelnými situacemi. Ustát to můžete hlavně díky dodržování zákonů Universa a poctivému životnímu přístupu.

Rada: Praktikujte afirmace podporující optimismus.

Střelec

Vstup do února by měl být povedený, ale to neznamená, že byste měli lelkovat. Právě naopak! Co stihnete v první dekádě, to bude to nejlepší, co vykonáte. Postupem času se totiž objeví zmatky, které nemusí ani vaše zvýšená aktivita vyřešit.

Rada: Spěchejte pomalu.

Kozoroh

Úvodem února můžete změnit to, co jste doposud odkládali. Naopak poslední dekádu využijte k rozvíjení soucitu a duchovních témat. Střed měsíce nabídne oboje. Celkově je podstatné, abyste se neustále opírali o vaše silné vlastnosti, kterými jsou vytrvalost a cílevědomost.

Rada: Cvičte čchikung.

Vodnář

Únor nejdříve nabídne přesně to, co jako Vodnáři preferujete. Zkuste toto využít. Od druhé dekády se energie začnou měnit a nabídnou šanci zaměřit se na umění a mystiku. Důležité je, abyste se nespoléhali na náhodu a šli si za svým.

Rada: Praktikujte karma jógu.

Ryby

V tomto měsíci v podstatě stačí, abyste se cíleně vyhýbali konfliktům a ukvapeným činům. Jestliže to dokážete, můžete prožívat dobré dny. Na co je využijete, záleží jenom na vás. Určitě ale nezapomeňte na přátele, duchovno, empatii a otevřenost k inspiraci.

Rada: Najděte si čas na knihy pojednávající o zkušenostech duchovních velikánů.

Autor: Pavel Hanzal, astrolog a léčitel
Zdroj: http://www.pavelhanzal.cz/clanky/astrologicke-predpovedi/horoskop-pro-kazde-znameni-na-unor-2018

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk