Martina Blažena Boháčová: Co čeká jednotlivá znamení v únoru 2018

1939
Foto: z archivu autorky

Beran

Začátek února bude velmi akční, protože bude pod vlivem úplňku, který proběhl na konci ledna. Berani mohou prožít starosti s láskou anebo je potrápí někdo, na kom jim záleží. Veškeré vztahy projdou revizí. Víte, že když vás chce vesmír upozornit na nějaký problém, tak to vždy udělá přes někoho, na kom vám záleží. Ale i Berani mohou udělat něco, co jiným přinese starost. Takže v tomto období je potřeba řídit se heslem: „Co nechceš, aby druhý dělal tobě, nedělej ty jemu.“ Partneři a láska. No milí Berani, tak jak to vlastně máte? Ty vztahy to je fakt zapeklitá záležitost. Jestli jste v partnerském vztahu, tak si partnera pohlídejte a snažte se s ním strávit co nejvíce času. Vždy je dobré vědět, co ten druhý řeší. A ti Berani, kteří partnera nemají, tak mohou být pozváni na rande. Na sexuální hrátky by si Berani měli udělat čas a užít si, co jim život nabízí, ale pozor všeho s mírou. Berani, kteří mají děti, tak budou muset být připraveni na to, že přijde napjatá situace, která se bude muset vyřešit. Berani, věnujete svým potomkům dostatek času? Nemáte příliš volnou výchovu? Ať se děje, co se děje pamatujte, že jablko nepadá daleko od stromu a že vaše děti jsou zkrátka po vás. Berani jsou akční už jako děti. A je potřeba je vést k samostatnosti a k ohleduplnosti k druhým. „Hlavou zeď neprorazíš.“ Berani, to asi víte, že? Berani, kteří něco tvoří, vyrábějí, nebo pracují na nějakém projektu, se dozví, jak na tom jsou. Jestli dobře, tak hurá. A jestli ne, nic se neděje, svět je plný možností. Práce je pro Berany důležitá a tak v únoru se dočkají nějakého zhodnocení. A ve druhé polovině měsíce potkají buď důležitého člověka, anebo skupinu lidí, která je určitě bude zajímat. A co z toho plyne? Berani, jděte všude, kam budete pozváni. Nevymlouvejte se na zimu a na to, že je brzy tma a vyrazte do společnosti. Dne 15. 2. 2018 proběhne Novoluní ve znamení Vodnáře. Berani a Vodnáři mají k sobě blízko. Jsou to lidé, kteří milují svobodu, nesnášejí omezení a jsou velmi akční. Když se tyto dvě energie spojí, mohou vzniknout velmi dobré výsledky. Aby člověk něčeho dosáhl, musí mít disciplínu a uvažovat ekonomicky. A protože Merkur ve Vodnáři bude v konjunkci se Sluncem a s Lunou, tak by Berani měli oslovit přátele, napsat dopisy, e-maily a sms zprávy, všude kam potřebují. A kdo má touhu někam odjet, tak se o tom může zmínit anebo to začít zařizovat. Mars se bude pohybovat ve Střelci, tak je potřeba někam vystřelit, vycestovat, přemístit se a hýbat se. Berani, cvičíte?

Býk

Začátek února bude velmi akční, protože bude pod vlivem úplňku, který proběhl na konci ledna. Měli byste zaměřit pozornost na to, jak bydlíte. Tak ještě jednou. Jak bydlíte? Jste spokojeni? Jestli ne, tak udělejte nějaké kroky ke změně. Jestli patříte mezi ty šťastlivce, kteří jsou spokojeni, potom přemýšlejte jak ještě více zvelebit své rodinné sídlo. Třeba si něco kupte. Ukliďte si. A můžete se vrhnout nejen na domov, ale také na kancelář nebo na své pracoviště. Vždyť víte moc dobře, že někdy je člověk v práci více jak doma. Vaše vládnoucí planeta Venuše se pohybuje znamením Vodnáře a je stále blízko Slunce. Vypadáte nádherně, jste schopní, okolí vás vnímá, daří se vám. Zkontrolujte si své vztahy se ženami. Vycházíte dobře s ženskou energií? Nemáte problém s nějakou ženou? Jestli ano, vyřešte ho. A jak jste na tom s rodinnými vztahy? Doma by se měli všichni cítit pohodlně. Zeptejte se ostatních, jak to mají. A uvědomte si, jak to máte vy. Doufám, že máte pořádné „sofa“ na kterém odpočíváte. Odpočinek si zasloužíte. A máte dostatek soukromí? V únoru budete asi řešit, jestli jste více v práci než doma. Tak zkuste nějakou práci dělat z domova, jestli to jde. Nebo že byste z domova z nějakého důvodu utíkali do práce? A nevymlouváte se na to, že nemůžete být vůbec doma, protože jste v práci, že? Na kariéru, novou práci, nebo povýšení se můžete spolehnout ve druhé polovině února. A nastartuje to novoluní ve Vodnáři, které proběhne dne 15. 2. 2017. V den novoluní udělá Slunce, Luna a Merkur konjunkci, takže se po vás bude chtít, abyste se k něčemu důležitému vyjádřili. Jestli chcete něčeho dosáhnout, tak v tomto období napište dopisy, e-maily, sms anebo jděte vyřizovat na úřady. Vaše snaha padne na úrodnou půdu. Vaše vládnoucí planeta se přesunula do znamení Ryb. Budete zářit ve společnosti. Můžete někoho zajímavého potkat a určitě se někomu zalíbíte. A proč? Protože máte sexappeal.

Blíženci

Začátek února bude velmi akční, protože bude pod vlivem úplňku, který proběhl na konci ledna. Blíženci si budou muset zkontrolovat své autíčko. Dát si ho do pořádku a to proto, že se budou často přemisťovat z místa na místo. To ale Blížencům nevadí. Jsou to jedinci, kteří mají pohyb rádi. Blíženci jsou vzdušné znamení, takže se rádi přesunují sem a tam. V únoru je vhodné uspořádat rodinou aktivitu. Setkání rodinných příslušníku by mohlo být docela fajn. Blíženci jsou velice společenští lidé, ale musejí se setkávat s těmi, s kým si rozumí a s kým si mohou předávat informace. Blíženci, hlavně se s nikým nehádejte a nemyslete si, že máte vždy pravdu. Pravda je relativní pojem, a co je pravda pro vás, nemusí být pravdou pro toho druhého. Víte co vás může rozhodit? Vysoký účet za telefon! A to se některým z vás může právě nyní stát. Ale je také možné, že si budete chtít koupit nový telefon, nebo počítač. Anebo jste ho dostali už na vánoce? Vaše vládnoucí planeta Merkur se začíná posunovat do znamení Vodnáře. Vliv tohoto postavení pocítíte hlavně kolem 15. 2. 2018, protože v tento den proběhne ve znamení Vodnáře také novoluní. Bude to pro vás silné novoluní, protože Slunce a Luna udělají konjunkci s Merkurem. Na řadu přijde téma vzdělávání. Dařit se bude těm Blížencům, kteří v oblasti vzdělávání pracují. Ostatní budou mít velkou chuť se učit nové věci. Tak Blíženci, co vám brání? Učení je matka moudrosti a vy už jste se narodili s úkolem mít přehled a přenášet informace. Je sice únor, ale vy budete mít velkou chuť někam vycestovat. Takže začněte plánovat cestu do zahraničí. Jestli nemůžete odjet tento měsíc, tak si kupte letenku. Nebo si naplánujte, kdy poletíte a kam. Nevymlouvejte se na peníze. Peníze byly, jsou a budou. Vy budete mít téma financí a vlastnění jako hlavní téma po celý rok 2018. V únoru se bavte a nedělejte si starosti. Přihlaste se do školy a zkuste si přečíst zajímavou knihu. A baví vás ezoterika? Super. Vyberte si směr. Dařit se bude Blížencům, kteří pracují s knihami, časopisy, anebo s přednáškami. Blíženci! Jděte na zajímavou přednášku!

Rak

Milý Raci, tak únor bude o vás a o vašem vztahu k financím. O vašem vztahu k vlastnění, a o tom jak hodnotný život žijete. Toto téma je vám velmi blízké. Je vašim karmickým zadáním udržet plnou pokladu a mít v pořádku vše, co se týká majetku a financí. S tím jste se narodili a to máte zvládnout. Někdy slyšíme, že jsou Raci „opatrní na korunu.“ A než vydají penízky, tak jim to trvá. Že spíše vyhledávají situace, aby penízky zůstali v jejich peněžence. Ano často je to tak, ale není divu, když se Raci narodili s takovým úkolem. Na začátku února budou Raci pod vlivem úplňku, který proběhl na konci ledna. Tento úplněk jim přinese důležité téma. Vlastnictví. Raci, máte vše, co vlastníte s někým jiným pod kontrolou? Máte v pořádku všechny platby, pojistky, zaplacené složenky? Máte v pořádku všechny smlouvy? A jednáte s bankami solidně? Jestli jste na vše odpověděli ano, potom čekejte zvýšení příjmů a majetkovou stabilizaci. Jestli jste odpověděli ne, potom čekejte, problémy. Raci, uvědomte si, jakým způsobem vyděláváte penízky. A stačí vám váš plat? Vždycky je možné vydělat více. Aby člověk více vydělal, musí na tom pracovat mentálně, ale samozřejmě také zvedat laťku v práci. Jedno je ale jisté. Svět není jen o penězích, i když to v únoru tak možná vypadá. Raci, zkuste si napsat do svého karmického deníku, jaké hodnoty v životě jsou pro vás důležité, abyste se cítili bohatě. Když budete mít pochybnosti, že nic nemáte, tak se rozhlédněte kolem sebe, jak nádherné věci a zajímaví lidé vás obklopují. A víte co je ještě důležité? Že vaše bohatství, nebo vaše chudoba se odráží v tom, mezi jakými lidmi se pohybujete a v jakém prostředí žijete. Dne 15. 2. 2018 proběhne novoluní ve znamení Vodnáře. Je čas na investice. Veškerá jednání kolem majetku budou pro vás úspěšná. Jestli potřebujete něco vyřídit v bance, nebo na úřadech, udělejte to právě nyní. V den novoluní bude Slunce, Luna a Merkur v konjunkci. Spočítejte si výdělky, zkontrolujte si hypotéky, zkuste si vyjednat slevy a chtějte zvýšení platu. Raci, pocítí zvýšenou touhu si eroticky užívat. A to mohou. A víte jak to je? „Milování po ránu, nahradí vám smetanu!“ Jen se musíte milovat nebo hladit s tím, kdo si vás váží. Víte, že máte v roce 2018 udělat pořádky ve vztazích, že?

Lev

Milý Lvi, na začátku února budete stále pod vlivem úplňku ve znamení Lva, který proběhl v měsíci lednu. Vždy, když probíhá úplněk ve vašem vlastním znamení, je to nejsilnější úplněk v roce. Tento úplněk vás změní. A víte proč? Protože se ukončí oblast, která nefunguje podle vašich představ. Je čas si udělat nový plán a zlikvidovat staré a nevyhovující situace. V měsíci únoru si po celou dobu opakujte větu: „Penízky ke mně proudí ze všech stran a já je s radostí přijímám. Penízky umím udržet a mám jich dostatek.“ Čekají vás také cesty a mohou být služební. Nebo že by na služební cestu jel váš partner? At už je to jakkoli, čeká vás změna, která bude k lepšímu. Víte, že někdy ztratíme něco, na čem lpíme, trápíme se a to jen proto, abychom v budoucnu zjistili, že nás potkalo to nejlepší, co se mohlo stát. Vztahy budou vašim důležitým tématem nejen v únoru, ale také v březnu. A hlavně si dávejte pozor na to, aby vám vztahy nezkomplikovali váš rodinný život. Jste Lvi, takže si to pohlídáte. Je možné, že se vám v životě objeví nový partner. Může to být také nový pracovní partner. Nebo nová firma. Lvi, kteří podnikají, by si měli udělat pořádek se svým společníkem. Lvi, kteří se s někým rozcházejí, by si měli stanovit za jakých podmínek. A lvi, kteří se připravují na novou spolupráci, by si měli pro sebe vyjednat co největší výhody. Dne 15. 2. 2018 proběhne novoluní ve znamení Vodnáře. V den novoluní bude Slunce, Luna a Merkur v konjunkci. Lvi dostanou zprávu, která je potěší. Může se týkat financí, majetku, ale také jejich vystoupení na veřejnosti. Lvi, kteří se rozhodnou před někým promluvit budou mít velký úspěch. Lvi! Pamatujte si, že když budete něco podepisovat, řádně si vše přečtěte. Jestliže vám někdo něco slíbí, chtějte to písemně. Jen co je psáno, to je dáno. Vy také nikomu neslibujte nic, co nemůžete uskutečnit.

Panna

Milé Panny, na začátku února budete stále pod vlivem úplňku ve znamení Lva, který proběhl v měsíci lednu. Tento úplněk se může promítnout na vaší náladě. Není se co divit, den je krátký a brzy se stmívá. Tma může u některých jedinců vyvolat stav smutku. Panny, které nemají vyřešené osobní záležitosti, mohou počítat s tím, že se ozvou úřady. Může přijít informace o člověku z okolí, který řeší buď zdravotní, psychický, nebo finanční problém. Panny a vy jste v pořádku? Jestli vás něco bolí, tak se tomu nepoddávejte. Únor je vhodný měsíc, abyste si zašli na preventivní prohlídky. Návštěva lékaře je pro mnohé Panny velice důležitá. Panny se totiž velice často kontrolují, měří si tlak a stále sledují, jestli je něco nebolí. Prosím vás Panny hlavně neobtěžujte své okolí tím, že hovoříte neustále o sobě a o svých starostech. Problémy má každý a problémy jsou od toho, aby se řešily. Dávejte si také pozor na cestách. A je možné, že budete muset něco zaplatit. Když mají Panny platit „krvácí jim srdce.“ Většina Pannen by raději šetřila. A na co se Panny mají soustředit zdravotně? Energii Panny jsou astrologicky přiřazena střeva. Střeva jsou velmi důležitá, protože ve střevní stěně probíhá proces, při kterém se rozhoduje, které látky jsou pro tělo potřebné, a které se mají vyloučit. Jestliže nejsou v pořádku střeva, projeví se to dříve či později na kůži. Lidé, kteří jsou narozeni ve znamení Panny, se vyznačují podobnými tendencemi jako střevo. Myslí si, že jejich úkol je rozlišovat, co je podstatné a co ne. Pro lidi, kteří mají hodně energie Panny je důležitá správná životospráva, neboť jejich organizmus reaguje na rovnováhu mnohem citlivěji než jiná znamení. Tito jedinci by měli rozhodně zvažovat svůj jídelníček. Nesprávná strava může totiž poškodit střeva. Škodlivé látky se dostávají střevní stěnou krví až do jater a odtud potom mohou otrávit celé tělo. Dne 15. 2. 2018 proběhne novoluní ve znamení Vodnáře. V den novoluní bude Slunce a Luna dělat konjunkci s planetou Merkur. Zkuste se přihlásit na nějaký seminář, který se týká zdraví. Jděte na přednášky. A připravte se na to, že se odehrají změny, které se budou týkat vás a vašich spolupracovníků.

Váhy

Milé Váhy, na začátku února budete stále pod vlivem úplňku ve znamení Lva, který proběhl v měsíci lednu. Projdete prověrkou, která ukáže, jak se umíte chovat ve společnosti. Jak zvládáte úkol, který se po vás chce v roce 2018. Stát se krásnější, vzdělanější a vydělávat více peněz. Váhy, jděte všude, kam budete pozvány. Když se vám stane, že budete chtít jít do společnosti a pozvánku nedostanete, tak jděte drze bez pozvání. Nehádejte se s přáteli, nehádejte se doma. Hádkou se nic nevyřeší. Jestliže vás zklame kamarád, nebo někdo blízký, tak zbystřete. Jestliže dovolíte někomu, aby vás zranil jednou, je to jeho chyba, ale jestli mu to dovolíte podruhé, je to vaše chyba. Všude kde se budete pohybovat, tak se rozhlížejte. Někdo si vás všimne. Někdo vás pozoruje. Jestli zapůsobíte dobře, ten člověk vám pomůže. Jestli ale zapůsobíte negativně, prožijete nepříjemnou konverzaci a kritiku. Nezadané Váhy mohou v únoru potkat lásku, anebo se setkat s bývalým partnerem. Váhy! Žádné pozváni na rande neodmítejte a jděte. Moderně a vkusně se oblékněte, zdůrazněte své tělesné přednosti a nikdo vám nebude schopen odolat. Vaše vládnoucí planeta se přesunula do znamení Ryb. Váhy, prosím vás hlavně si nezačínejte vztah na pracovišti se šéfem, anebo s někým kdo je zadaný. V budoucnu byste na to mohly doplatit. Dne 15. 2. 2018 proběhne novoluní ve znamení Vodnáře. Slunce, Luna, Merkur a Venuše, budou v konjunkci. Tak už druhý měsíc vám Venuše nadržuje. Váhy mohou otěhotnět, porodit dítě, najít partnera, upevnit vztah s partnerem stávajícím. Váhy a jak se věnujete svým dětem? Chodíte společně sportovat, vodíte je na kroužky, dbáte na jejich rozvoj a hlavně jste dobrý rodič? Únor je pro vás měsíc lásky mezi rodičem a dítětem. Tak udělejte oslavu a svému potomkovi něco kupte. Nevadí, že zlobí! Je totiž po vás! Váhy, které nemají děti a mají zvířátko, například pejska, tak mohou veškerou pozornost věnovat právě jemu. Všichni víme, že pejsci jsou kamarádi. Dařit se bude Vahám, které něco vytvářejí. Budou pochválené.

Štír

Milí Štíři, na začátku února budete stále pod vlivem úplňku ve znamení Lva, který proběhl v měsíci lednu. Projdete prověrkou, která ukáže, jak jste nebo nejste schopni pracovně. Štíři, tento rok vám přeje, bude se vám dařit. Jupiter se totiž většinu roku bude pohybovat vaším znamením. A to je pro vás informace, že se můžete rozšířit, že můžete povýšit a že se z vás může stát velký šéf. I když to zrovna v únoru nemusí vypadat, protože vám budou končit některé z činností, na které jste byli v minulosti zvyklí, ale nic si z toho nedělejte. Bude líp. Kdybyste náhodou prožívali spor s nějakou autoritou, zachovejte klid a nejednejte zbrkle. Některé kroky a některá slova vyřčená třeba ve vzteku už nikdy nejdou vzít zpět. V únoru se máte zamyslet nad tím, co udělat proto, aby vás okolí ještě více bralo jako osobnost. A víte co, Štíři? Abyste se lépe cítili, abyste byli ještě více úspěšní, udělejte si pořádek doma. Štíři, jak bydlíte, jste spokojeni? Jestli ano, tak něco ještě více vylepšete a jestli ne, tak udělejte změnu. Bydlete podle svých představ. Možná budete řešit jak skloubit pracovní povinnosti s povinnostmi v rodině. Bude to chtít kompromis. A ti šťastní jedinci mohou některé činnosti vykonávat z domova. Štíři, jestli máte partnera, který je více v práci než doma a vadí vám to, tak to s ním proberte. Dne 15. 2. 2018 proběhne novoluní ve znamení Vodnáře. Tak Štíři, víte co? Zkvalitněte vztahy s ženami vašeho rodu. Zavolejte matce, tchýni, sestře, věnujte pozornost dceři, prostě nějaká žena čeká, že ji pochopíte. A věnujte se svému tělu. Vaše tělo, to je chrám vaší duše. Pracujte na sobě. Osudová planeta Pluto je v krásném aspektu s Jupiterem. Vidíte ten úspěch? Jestli ne, vina je ve vás.

Střelec

Milí Střelci, na začátku února budete stále pod vlivem úplňku ve znamení Lva, který proběhl v měsíci lednu. Je zima a někteří Střelci zatouží odletět do teplých krajů. Ti, kteří žijí tam, kde je neustále teplo, budou se chlubit ostatním, jak se mají a budou je lákat, aby přiletěli za nimi. Střelci prostě budou řešit cesty do zahraničí. Ať už to bude cesta osobní nebo pracovní, Střelci neváhejte a jeďte. Je to vhodný čas koupit si letenku, i když chcete někam letět později. Střelci si budou psát s někým, kdo žije v cizině. A ti kteří mají rodinu v cizině, budou cítit stesk. Někteří Střelci se dostanou do konfliktní situace, která bude souviset s cizinou, s cizincem, nebo s cestou. Ale Střelci to vyřeší. Někteří tito jedinci budou cítit, že by měli mít více informací o tom, co je zajímá, co řeší a v čem chtějí vyniknout. A tak budou přemýšlet o škole, o semináři anebo se budou vzdělávat přes internet. Řešení, které se bude týkat rodinných příslušníků, nastane v polovině února a to hlavně kolem 15. 2. 2018, kdy proběhne novoluní ve znamení Vodnáře. V tu dobu budou Slunce, Luna a Merkur v konjunkci a i když budou dělat problémový aspekt na Jupitera, Střelci dostanou prostor k tomu, aby se vyjádřili k situaci, kterou řeší. Střelci! Pozor, někdy opravdu střílíte od boku a dříve mluvíte, až potom přemýšlíte. Kvůli tomu občas vznikají nepříjemné situace. Hlavně si dávejte pozor, když se budete bavit o někom jiném, protože hodnotit způsob života jiných lidí, to je vaše specialita. Střelci by měli být poradci. Jenže když chcete někomu radit, jak má postupovat, zkontrolujte si, jak to máte vy! Vy postupujete správně? Komplikace kolem auta se projeví hlavně u Střelců, kteří podcenili zimní období a svého miláčka si nedali do pořádku. Střelci, kteří se pohybují v automobilovém průmyslu, budou dostávat zmatené informace a měli by raději vyčkávat. V roce 2018 si Střelci musejí dobře promýšlet, co udělají. A to hlavně v první polovině. Je vhodný čas na reklamu. Je vhodný čas na školu. Je vhodný čas na přednášky. Je vhodný čas pro knihy.

Kozoroh

Milí Kozorohové, na začátku února budete stále pod vlivem úplňku ve znamení Lva, který proběhl v měsíci lednu. Je zima a zima, to je vaše období. Máte nejvíce energie, tak toho využijte. Únor by pro vás měl být finančně velmi silný měsíc. Nejdříve si udělejte revizi v tom, co vlastníte. Vy víte, že váš životní úkol je udělat ze sebe ekonomicky nezávislé jedince. Být samostatný člověk se vám vyplatí, protože se budete moci rozhodovat podle toho, co chcete vy a ne co chtějí ostatní. V únoru vás čeká jednání s bankami. Zkontrolujte si, zda máte všechno uhrazeno. Kozorohové, je jasné, že neradi platíte, a raději berete, jenže někdy se musí platit a jindy se získává. Kontrola je důležitá, protože by bylo velmi nepříjemné, když byste vy bodovali a stavěli a druzí by bořili. Co vám patří, nenechte si vzít. Se svým partnerem si udělejte pořádek v partnerském vztahu a uvědomte si, jak to máte se sexuální energií. Doufám Kozorohové, že nebudete řešit nevěru? A jestli se objeví nějaký partner z minulosti, tak buďte opatrní a nenechte se vtáhnout do situace, která by vás bolela. Zlepšení očekávejte kolem úplňku. Úplněk proběhne dne 15. 2. 2018 a je čas si dopřát a bavit se. Kozorohové, uvědomte, si, že je čas na práci, ale je také čas na zábavu. Já vím, že neradi utrácíte za druhé, tak se nechte od někoho pozvat. Ať pozve a zaplatí! Slunce, Luna a Merkur budou v konjunkci. Mluvte o penězích. O tom co chcete kupovat. Pište a shánějte. Jestliže máte chuť vydělávat více peněz, tak v tomto období udělejte kroky, které vám to umožní. Jste šikovní a pracovití, takže to půjde. Nejhorší Kozoroh je líný Kozoroh. Líný a neschopný Kozoroh znamená dluhy v životě. A to vy nejste, že? A protože není vše jen o penězích, tak se v únoru zamyslete nad dalšími hodnotami, které jsou pro vás důležité, abyste byli šťastni. Máte velkého pomocníka, planetu Saturna, který je ve vašem znamení.

Vodnář

Milí Vodnáři, na začátku února budete stále pod vlivem úplňku ve znamení Lva, který proběhl v měsíci lednu. Je zima. Jenže vám asi bude horko. A víte proč? V únoru proběhne nejdůležitější novoluní v roce. Dne 15. 2. 2018 proběhne novoluní ve znamení Vodnáře. Vždy když je novoluní v domovském znamení, je čas na nové životní projekty, na nové životní postoje, na změnu myšlení. Na nový start. Na začátku měsíce bude na vás velice příznivě působit Venuše. Takže dáte světu najevo, co se vám líbí a co ne. Budete přitažlivější než kdykoli před tím. A tak si vás může všimnout nový obchodní partner. Také v osobním životě může přijít pokušení. Vodnáři, nezapomeňte, že si budete v roce 2018 muset obhájit vztahy, ve kterých žijete. Krásných, svůdných lidí je všude kolem mnoho. Ale kvalitního partnera, který vás podrží, když se vám nedaří, toho hned tak nenajdete. A tak si važte kvalitních lidí kolem sebe a nezkazte si to. V únoru půjde z Vodnářů tak silný sexappeal, že si o sobě začnou myslet, jak jsou neodolatelní. Vodnáři! Pozor! Ješitnost není dobrá vlastnost! Hlavně se soustřeďte na to, abyste se posunuli v pracovním životě. Nevytvářejte si zbytečné problémy a soustřeďte se na svůj postup. Nezapomeňte, že se v roce 2018 po vás chce, abyste si zvedli životní laťku o něco výše. Chcete postoupit? Postoupíte. Chcete začít podnikat? Začněte! V den novoluní udělá Slunce, Luna a Merkur zajímavou konjunkci. Mělo by vás být slyšet. Měli byste psát, je čas na reklamu. Je čas říci své požadavky. Je čas formulovat, o co vám jde a kam chcete směřovat dále. Připravte se také na nějaké překvapení. Zpráva, která se k vám dostane, by vás neměla překvapit. Vždyť přeci víte, že všechno je možné. Vyhrňte si rukávy a hurá do nového projektu. A když budete mít pocit, že se nic neděje, tak něco sami vymyslete.

Ryby

Milé Ryby, na začátku února budete stále pod vlivem úplňku ve znamení Lva, který proběhl v měsíci lednu. Je zima. Vy se Ryby nezahřejete. Naopak si budete muset dávat pozor na prochlazení. A na co si mají dávat pozor lidé s rybí energií? Onemocnění a zranění chodidel, horečnatá onemocnění, alkoholismus, alergie, astma, senná rýma. Energii Ryb odpovídají chodidla. Chodidla mají nesmírný význam, a přesto zůstávají na okraji našeho vnímání do té doby, dokud nás nezačnou bolet. Nesou člověka a spojují ho ze zemí. Díky chodidlům může člověk vnímat pevnou půdu pod nohama. Chodidla jsou symbolem ukotvení se k zemi. Pevný postoj a spojení se zemí, jsou pro lidi s převládající energií Ryb, důležitým životním tématem. Velice často se lidé s touto energií cítí doma všude a nikde. Mají v sobě hodně rozporů. Jestliže tedy tito lidé začnou mít nějaký problém s končetinami, je to informace, že není pevně zakotven ve své životní pozici. Energie Ryb je velmi jemná a tito jedinci jsou náchylní ke spoustě zdravotním problémům. Lidé s touto energií mají tendence svůj zdravotní stav velmi podceňovat. Jsou náchylní k problémům s kyčlemi, bolestem v kříži. Občas je může bolet páteř, mohou trpět na otoky a revmatizmus. Může se zde projevit náchylnost k různým alergiím nebo astmatu. Močové cesty a ledviny. Rybičky, ale neznamená to, že vás tyto problémy trápí. Hodně záleží na způsobu života, který vedete. V únoru vám asi moc veselo nebude. Divné nálady, na které občas trpíte. Pocit nespokojenosti a takové divné tušení. Navíc se dozvíte zprávu, která vás nepotěší a ještě navíc vás někdo pomlouvá. Doufám, že to nejste vy, kdo působí těm ostatním starosti? Opatrné na sebe buďte hlavně kolem novoluní. Novoluní proběhne dne 15. 2. 2018 a bude ve Vodnáři. Ryby! Vodnářské energie, na ty si dávejte pozor. Mohou vám přinést starosti. Ale třeba je zvládnete. A to hlavně když budete pozitivně myslet. V únoru se může prozradit nějaké tajemství. A s tím si budou muset Ryby poradit. Únor je měsíc, ve kterém mají Ryby rekapitulovat, jak to mají a udělat si plán, jak posílit vyhovující a odstranit nevyhovující situace. Nejdříve plán a potom akce. Ryby je čas meditovat a odpočívat.

Pro časopis a portál Ve hvězdách napsala astroložka a spisovatelka Martina Blažena Boháčová

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk