Martina Blažena Boháčová: Co čeká jednotlivá znamení v lednu 2018

1110
Foto: z archivu autorky

Beran

A máme tady leden a to je první měsíc v roce. Tento měsíc proběhnou dva úplňky. Berani si neodpočinou, ale na to už jsou zvyklí. Měla by to být vlastně jejich podstata. Neustále něco podnikat a jít vpřed. A začne to hned na začátku ledna. Dne 2. 1. 2018 proběhne úplněk ve znamení Raka. A protože v tu dobu bude Slunce v konjunkci s Venuší, Černou Lunou, s Plutem a navíc se Saturnem, bude to emočně velmi náročné období. Berani budou muset vyřešit situaci, která se týká jejich bydlení. Ujasnit si, jestli jsou spokojeni s tím, jak bydlí. Jestli ne, právě v tomto období je čas udělat nějaký akční krok ke změně. Protože se Berani často dostávají do situace, kdy buď pracují z domova, anebo jsou více doma než v práci, čeká je situace, ve které budou muset skloubit rodinný život s tím pracovním. Někteří Berani by se měli připravit na to, že budou řešit ženské energie. A je jedno, jestli půjde o energie ženy v rodině, nebo nějaké vedoucí, nebo úřednice, v každém případě bude nutné zachovat klid a chladnou hlavu. V lednu by se Berani měli postavit před zrcadlo a podívat se na to, jak vypadají. Zkontrolovat svoje tělo a vydefinovat si, co by bylo dobré zlepšit. Udělat si takový plán. Je přeci super, když je člověk přitažlivý a Berani budou v roce 2018 řešit hodně témat, které mají něco společného se sexualitou, sexuálními partnery. A vždy se lépe řeší, když je člověk sám se sebou spokojen. Zkontrolovat budou muset Berani také svou pokladnu, zda nezeje prázdnotou. Lepší je plná pokladna, než prázdná, že Berani? Na řadu přijdou také majetkové záležitosti a toto téma bude provázet Berany několik měsíců. Dne 17. 1. 2018 proběhne novoluní v Kozorohu. Berani to bude takový pracovní fičák, že budete kroutit hlavou a nevěřícně zírat, co je vlastně všechno možné. Je čas povýšit, postoupit, naplánovat si novou karieru. Vytvořit nový projekt. Oslovit schopné lidi. Berani, jděte vpřed a nenechte se zastavit Černou Lunou, která vám bude chtít házet překážky pod nohy. Dávejte si pozor na úřady, na strážce zákona, na pokuty a dodržujte pravidla. Nyní jste pod vesmírnou kontrolou. Vaše vládnoucí planeta Mars vám může přihrát zajímavý sexuální zážitek. A já jen doufám, že nebudete muset řešit nevěru. Velice důležitý den bude také 31. 1. 2018. Úplněk ve znamení Lva. Jeho vliv ale Berani pocítí spíše v únoru.

Býk

A máme tady leden a to je první měsíc v roce. Tento měsíc proběhnou dva úplňky. Úplněk v Raku proběhne dne 2. 1. 2018. Hned na začátku měsíce se Býci dozvědí důležitou zprávu. Měli by opravdu pozorně všechno nejen číst, ale také poslouchat, co kdo říká. Většina důležitých informací přichází z našeho okolí. Od lidí se kterými se stýkáme, slova, která čteme. Býci si hned v lednu mají také uvědomit, jak důležité je vzdělávání. Býci, co na to říkáte? Nějaká škola? Seminář? Nebo budete studovat a hledat informace, které se týkají vaší práce? Je jedno, jaké si vyberete téma. Nebude to lehký úplněk, protože vaše vládnoucí planeta Venuše je v konjunkci s Černou Lunou a tak se můžete dozvědět zprávy, které vás budou mrzet. Jenže jako správní Býci se nedáte nikým a ničím porazit, že? Hloupý je ten, kdo by s vámi chtěl jít do sporu. Chytrý je ten, kdo s vámi bude chtít spolupracovat. V polovině ledna se vaše pozornost přenese na úřady. Je začátek roku a vy už budete muset zase něco řešit na úřadech! Jedná se o bydlení? Nebo o firmu? To je jedno, vy to zvládnete. Jestliže máte někoho v cizině, ozve se vám, anebo se ozvěte vy jemu. A jestliže plánujete nějakou cestu do ciziny, leden je vhodný měsíc. A když nemůžete vyrazit hned, tak to alespoň naplánujte. Protože v roce 2018 budete řešit nové pracovní partnery, tak vás může oslovit někdo v cizině, anebo firma s cizí účastí. Bude vás asi více zajímat duchovno, ucítíte takové zvláštní napojení. Věnujte tomu pozornost, jste pod drobnohledem vesmírných energií. Blíží se k vám totiž nová šance. Dne 17. 1. 2018 proběhne novoluní ve znamení Kozoroha. Bude to sice o práci, budete přemýšlet a plánovat. Budete nádherní, protože v den novoluní udělá Slunce, Luna a vaše vládnoucí planeta Venuše krásnou konjunkci. Zase jste nejkrásnější! A zase jste nejlepší! Tohoto období využijte ve svůj prospěch. V lednu si hlídejte účty za telefony, nebo internet. Vy to asi neprovoláte, ale někdo to zvládne za vás. Na konci měsíce proběhne druhý úplněk ve znamení Lva. Dne 31. 1. 2018. Jeho vliv poznáte až příští měsíc.

Blíženci

A máme tady leden a to je první měsíc v roce. Tento měsíc proběhnou dva úplňky. Úplněk v Raku proběhne dne 2. 1. 2018. Blíženci budou hned v lednu řešit finance a majetek. Budou se muset zamyslet nad tím, jakým způsobem vydělávají peníze a jestli jim to stačí. Blíženci, není vše jen o penězích a o tom se přesvědčíte. Hned na začátku ledna si udělejte čas a napište si na papír, jaké životní hodnoty potřebujete mít, abyste se cítili, že žijete v hojnosti. Je to zdraví? Rodina? Láska? Dobrá práce? V hojnosti, žijí většinou lidé, kteří se cítí šťastní. Štěstí to je ale stav mysli. Proto si Blíženci uvědomte, že to, že žijete, že dýcháte a že jste, je pro vás velké štěstí. Vaše vládnoucí planeta Merkur se bude pohybovat znamením Střelce. Někdo po vás bude chtít podepsat nějaké papíry. Jestliže se v některé životní oblasti necítíte pohodlně tak to řešte. A řešit budete vlastně celý leden. A vše se bude týkat financí, toho co vlastníte a toho, co byste vlastnit chtěli. Dne 17. 1. 2018 proběhne novoluní ve znamení Kozoroha. V Kozorohu se nachází také Saturn. A v době novoluní vaše vládnoucí planeta Merkur udělá se Saturnem konjunkci. Navíc bude ve hře také Černá Luna, takže vás bude čekat jednání v bankách, nebo na úřadech, které mají něco společného s financemi. Budete si dělat pořádky v tom, co vlastníte s někým dalším. Můžete také přemýšlet o investici. Můžete řešit hypotéku. Můžete mít chuť něco kupovat. Blíženci, kteří mají děti a jsou rozvedeni, budou řešit něco kolem alimentů. Merkur bude chtít po Blížencích, aby se rozumně rozhodli a Saturn, aby rozumně řešili finance. V den novoluní bude Slunce, Luna a Venuše v konjunkci, takže se mohou někteří Blíženci těšit na příjemný sexuální zážitek, anebo potkají někoho, kdo je fyzicky přitahuje. Na konci měsíce ledna proběhne ještě jeden úplněk, ale jeho vliv pocítí Blíženci až příští měsíc. Dne 31. 1. 2018 proběhne úplněk ve znamení Lva.

Rak

A máme tady leden a to je první měsíc v roce. Tento měsíc proběhnou dva úplňky. Úplněk v Raku proběhne dne 2. 1. 2018. Milí Raci, je to nejsilnější úplněk v tomto roce. Ale, a to vám musím říci, letošní rok vás čekají výjimečně dva úplňky ve vašem znamení. Ten další proběhne až v prosinci. Už to, že prožijete dva úplňky, znamená, že tento rok je pro vás významný, a že se v něm opravdu hodně posunete. Nyní se soustřeďme, co vám může přinést tento úplněk. Hned na začátku ledna budete muset změnit pohled na sebe, protože prožitky, které se tykají vašich partnerských vztahů a vztahů s dětmi, budou tak silné, že některé Raky rozhodí. Aby člověk neprožíval situace, které prožívat nechce, musí změnit své myšlení. Raci! Nikdy nezměníte myšlení někoho jiného, ale vždy můžete změnit myšlení své. Takže je potřeba si uvědomit, jak to vlastně chcete. V těchto dnech budete citlivější, ale také intuitivnější a i když se vám nebude chtít věřit, co všechno je možné, raději uvěřte dobrovolně. Jinak vás vesmír donutí. Raci, leden je pro vás každý rok napěťový měsíc a bude tomu i v roce 2018. V polovině měsíce se připravte na projednávání nějakých smluv. Nechce vám někdo vyhovět? Nabízí vám někdo to, co vám nevyhovuje? Nic nepodepisujte. Podepište jen to, co je pro vás výhodné. Dne 17. 1. 2018 proběhne novoluní ve znamení Kozoroha. Udělejte si čas na všechny důležité lidi a stanovte si oboustranně výhodné podmínky, za kterých budete fungovat. V den novoluní bude v konjunkci Slunce, Luna a Venuše. Využijte své krásy a oslňujte. Nejde jen o krásu fyzickou, ale také krásu duše. To je ta nejsilnější krása, kterou nejde přehlédnout. Fyzický zjev zaujme hned napoprvé, ale krása duše je to, co zaujme navždy. Uvědomte si, že někteří lidé do vašeho života vstupují proto, aby ve vás probudili to nejlepší. Bohužel jsou ale lidé, kteří vám přinesou problém! Kteří lidé převažují u vás? Dne 31. 1. 2018 proběhne další úplněk, jehož vliv poznáte naplno až v příštím měsíci. Úplněk ve znamení Lva.

Lev

A máme tady leden a to je první měsíc v roce. Tento měsíc proběhnou dva úplňky. Úplněk v Raku proběhne dne 2. 1. 2018. A úplněk ve Lvu proběhne dne 31. 1. 2018, a protože proběhne úplněk ve vašem vlastním znamení, je pro vás leden a únor 2018 velice důležitý měsíc. A proč? To si napíšeme za chvíli. Začneme tím, co se bude dít na začátku měsíce ledna. Měsíc nezačne pro Lvy příliš pozitivně. Budou mít starosti. Budou si muset dávat pozor na svůj zdravotní stav. Takže je potřeba neriskovat a odpočívat. Lvi, jestli budete nachlazeni, lehněte si a nepřecházejte žádné problémy, zdraví máte jen jedno. Dozvíte se zprávu, která vás nepotěší. Ale to je život. Jestli bude ve vašem okolí někdo potřebovat pomoct a obrátí se na vás, tak si uvědomte, že každý je zodpovědný za svůj život. Má někdo kolem vás problémy? Zdravotní? Finanční? Psychické? Pomáhejte, ale myslete na sebe. Hlídejte si své srdíčko a svůj tlak. Víte, u koho se mohou objevit problémy se srdíčkem? U lidí, kteří nemají v pořádku vztahy. Doufám, že to není váš problém. Vládne vám Slunce, potřebujete teplo a zima vám už asi leze na nervy, že? Zamyslete se nad tím, zda jste spokojeni se svou pracovní pozicí. Věta, kterou si máte říkat po celý měsíc leden je: „Jsem úspěšný člověk a dosahuji na své cíle.“ Když si tuto větu budete opakovat, výsledky se dostaví. Dne 17. 1. 2018 proběhne novoluní ve znamení Kozoroha. Velmi silné novoluní, protože ve znamení Kozoroha je také planeta Saturn. V den novoluní udělá Slunce, Luna a Venuše zajímavou konjunkci. Lvi, prosím vás nezačínejte si žádný románek na pracovišti. Zkomplikovalo by vám to situaci v práci. Dařit se bude Lvům, kteří pracují ve službách. Mezi spolupracovníky dojde k výměně. Čekají vás změny na pracovišti. Lvi a nezapomeňte, že máte práci, ale že máte také domov. Svou rodinu nezanedbávejte. A můžete si klidně zařídit práci z domova. Je čas se také podívat na to, jestli si z vás někdo nechce udělat sluhu. V práci? Doma? Ve vztazích? A umíte si říci o odměnu za svou práci? Jestli ne naučte se to. Jestli to umíte, žádejte více. Dne 31. 1. 2018 proběhne nejdůležitější úplněk v tomto roce. Úplněk ve vašem vlastním znamení. Jeho vliv se sice ukáže naplno až příští měsíc, ale již nyní vám mohu napsat, že se uzavírá důležitá etapa vašeho života.

Panna

A máme tady leden a to je první měsíc v roce. Tento měsíc proběhnou dva úplňky. Úplněk v Raku proběhne dne 2. 1. 2018. A úplněk ve Lvu proběhne dne 31. 1. 2018, a protože leden bude pro Panny měsíc, ve kterém mohou ukázat, jak jsou šikovné, tak by se měly připravit. Hned na začátku měsíce bude potřeba udělat revizi a přemýšlet jestli se Panny nacházejí v té správné společnosti. Panny, kdyby vás někdo zklamal, jak se zachováte? Doufám, že nebudete jednat podrážděně. Nezapomeňte, že každý člověk může udělat chybu. Hlavně si dávejte pozor na to, abyste se nestaly součástí nějakých intrik a pomluv. Vaše vládnoucí planeta Merkur se nachází ve znamení Střelce. Komunikujte hlavně s lidmi, se kterými bydlíte nebo pracujete. Na začátku ledna se objeví téma, které se bude týkat vás, vašeho bydlení a lidí, kteří s vámi žijí. Toto téma se naplno rozvine ve druhé polovině roku 2018 ale už nyní je čas se zamyslet. Komunikujte hlavně se svým partnerem. Ať už se jedná o partnera životního, nebo pracovního, snažte se být asertivní. Hlavně kolem úplňku, který proběhne dne 2. 1. 2018 a bude ve znamení Raka. Jestli vás někdo pozve na akci, tak jděte. A jestli vás někdo nepozve, tak to neřešte a pozvěte se sami. Uvědomte si, s jakými lidmi se chcete stýkat. Okolí, které vás obklopuje, to je informace o vás. Víte, že si přitahujete do života lidi, kteří vás mají něco naučit a které máte něco naučit také vy. Příjemnější období můžete očekávat kolem novoluní. Novoluní proběhne dne 17. 1. 2018 a bude v Kozorohu. A v Kozorohu se v tomto období bude nacházet také vaše planeta Merkur. Komunikujte s partnerem, komunikujte s dětmi. Svému partnerovi věnujte pozornost a zorganizujte nějakou společnou akci. Hlavně se nehádejte, žijeme jen jednou. Ke svým dětem nebuďte příliš kritičtí, protože jsou to vaši potomci a jsou po vás. Panny, které nejsou zadané, mohou být pozvány na rande, nebo se s někým seznámit na internetu. Panny, je čas ukázat světu jak jste kreativní. Co tvoříte? S čím pracujete? Právě nyní je vhodný čas na reklamu a na to, abyste ostatním řekli své plány. Ve druhé polovině měsíce, buďte opatrné. Dostanete zprávu, která vás nepotěší, a budete řešit něco, co skrývají ostatní. Anebo že byste něco skrývaly právě vy? Dne 31. 1. 2018 proběhne úplněk ve znamení Lva. Druhý úplněk v tomto měsíci, ale jeho vliv poznáte spíše v únoru. Panny, máte divnou náladu? Nevadí, bude líp. K vaší pochmurné náladě může přispívat i počasí. Už aby bylo teplo, že?

Váhy

A máme tady leden a to je první měsíc v roce. Tento měsíc proběhnou dva úplňky. Úplněk v Raku proběhne dne 2. 1. 2018. A úplněk ve Lvu proběhne dne 31. 1. 2018. Zatímco ostatní znamení budou ještě odpočívat, pro Váhy to neplatí. Hned na začátku měsíce prožijí situaci, která ovlivní jejich pracovní karieru. A protože celý rok 2018 bude po Vahách chtít, aby se naučily vydělávat více peněz, tak by měli tito jedince bedlivě pozorovat, co se bude dít kolem jejich pracovních aktivit. Někdy do života přichází úspěch, který je zamaskovaný do dočasných neúspěchů. Nejdříve se něco nepodaří, nevychází to, a když se člověk nevzdá, tak se situace změní jako mávnutím kouzelného proutku a to se přesně stane Vahám v roce 2018. Úplněk, který proběhne dne 2. 1. 2018 ve znamení Raka, upozorní Váhy na oblast, kterou mají změnit. Váhy, pozor na konflikt s nějakou autoritou. V práci zatím nic neřešte a vyčkávejte a pamatujte, že šéf má pravdu i když ji nemá. Také doma se dočkáte toho, že vám bude někdo vyčítat vaši práci. Anebo že vy byste měli pocit, že jste sami doma a váš partner neustále pracuje? Dařit se bude Vahám, které pracují z domu, nebo kolem domovů, nebo kolem staveb. Dne 17. 1. 2018 proběhne novoluní ve znamení Kozoroha. Váhy! Toto novoluní bude velmi silné a zatřese s vaší stabilitou. Slunce, Luna, Pluto a Venuše vytvářejí konjunkci a zaktivuje se Saturn. Váhy, dostanete důležitou zprávu! Anebo máte pocit, že důležitou zprávu musíte předat vy? Ta zpráva se bude týkat, buď bydlení, nebo vaší kanceláře, nebo vašeho pracoviště, anebo vašeho těla. Jestliže vás bude chtít vyprovokovat nějaká žena, nedejte se. Naopak přivítejte do svého života ženské energie, které jsou vám blízké. Váhy! Přihlaste se do posilovny anebo na jógu. Zkrátka vyberte si sport, který vám bude vyhovovat. Dne 31. 1. 2018 proběhne úplněk ve znamení Lva a budete řešit téma společenství, ve kterém se nacházíte. Vliv tohoto úplňku naplno pocítíte až příští měsíc.

Štír

A máme tady leden a to je první měsíc v roce. Tento měsíc proběhnou dva úplňky. Úplněk v Raku proběhne dne 2. 1. 2018. A úplněk ve Lvu proběhne dne 31. 1. 2018. Štíři tento rok se z vás stanou mnohem moudřejší a schopnější lidé. A vy to cítíte a tak už v lednu budete přemýšlet o tom, kde se ještě více vzdělávat. Můžete začít studovat, můžete se přihlásit na semináře. Ale můžete také začít vzdělávat druhé. Dařit se bude Štírům, kteří pracují v oblasti komunikace, pohybují se tam, kde jsou knihy, časopisy, internet. Štíři, celý leden si budete s někým psát. Dbejte na to, aby komunikace byla na úrovni. Hlídejte si, s kým se bavíte a o čem, abyste se nedostali do problémové situace kvůli tomu, co jste napsali anebo řekli. Protože tento rok je pro Štíry úspěšný, měli by začít s reklamou hned v lednu. Štíři, pište o sobě, mluvte o sobě. Rčení „sedávej panenko v koutě, budeš-li hodná, najdou tě“, už dávno neplatí. Na začátku měsíce se může zkomplikovat jednání s cizinou anebo problém kolem někoho, kdo v cizině žije. Štíři, kteří vlastní v cizině nemovitost by si měli zkontrolovat, zda je vše v pořádku. Na cestách by měli být Štíři v lednu opatrní a je jedno jestli jde o cesty kratší anebo do zahraničí. Štíři zkontrolujte si stav svého auta, a když někam pojedete vlakem, kupte si místenku a vezměte si sebou něco na čtení. Co kdyby vás čekalo nějaké zpoždění? Leden je pro Štíry měsíc, kdy budou napojeni na duchovno. Prožijí ezoterický zážitek. Může to být sen, vidění, anebo prostě pocit, že se stane něco mimořádného. Dne 17. 1. 2018 proběhne novoluní ve znamení Štíra. Vhodné období navštívit rodinu, zavolat sourozencům. Vhodné období vyřídit něco na úřadech a dát si do pořádku papíry. Leden je měsíc přednášek. Štíři! Tak aktivní měsíc už jste dlouho nezažili. A je to navíc pracovní měsíc. Štíři, vyhrňte si rukávy a hurá do práce. Dne 31. 1. 2018 proběhne úplněk ve znamení Lva. Štíři jeho vliv poznáte až příští měsíc. Bude se týkat práce.

Střelec

A máme tady leden a to je první měsíc v roce. Tento měsíc proběhnou dva úplňky. Úplněk v Raku proběhne dne 2. 1. 2018. A úplněk ve Lvu proběhne dne 31. 1. 2018. A Střelcům se hned v lednu protočí panenky, protože se budou muset zabývat majetkovými záležitostmi. Střelci, doufám, že jste si nedali na Silvestra nesplnitelné závazky. Pamatujte, že první polovina roku 2018 bude po vás chtít, abyste se chovali zodpovědně k úřadům, které mají na starosti finance. Budete si muset udělat revizi v majetku, který vlastníte a dát si pozor na to, aby nějaký člověk, nebo nějaká situace váš majetek neohrozila. Můžete mít problém s nájemníky, nebo vám odřekne někdo službu, kterou vám měl zaplatit. Vy máte v roce 2018 přemýšlet a pokračovat v rozšiřování toho, co vlastníte. A tak abyste věděli co napravit, tak vám leden ukáže, v čem máte nedostatky. Střelci, kteří nevlastní nic, budou toužit tuto situaci změnit, a tak je potřeba hned od začátku roku šetřit a zbytečně neutrácet. Dne 2. 1. 2018 proběhne úplněk v Raku. Vaše vládnoucí planeta Jupiter bude v konjunkci s Marsem a to vás donutí udělat nějaké přísné opatření. A tak budete přemýšlet. Situace se začne zlepšovat od poloviny měsíce a vy dostanete výborný nápad, jak ještě více zvednou své příjmy. Na finance bude výborné období kolem novoluní. Novoluní proběhne dne 17. 1. 2018 a bude v Kozorohu. V době novoluní Slunce, Luna a Venuše udělají konjunkci a postaví se vedle Pluta. Osudový nápad jak investovat, jak vydělávat je na cestě. Střelci! Čeká vás rozhodnutí, které byste měli udělat. A neříkejte, že se nic neděje, protože to by znamenalo, že jste nevšímaví k energiím, které jsou kolem vás. A hlavně žádné strachy, žádné pochybnosti, vytvořte nový projekt, a když ho budete dělat s někým, tak si dávejte pozor s kým. Někteří z vás budou mít divné pocity. Nespokojenost se svou vlastní osobou. To Střelci okamžitě změňte. A starosti jiných si neberte na svou hlavu. A když budete mít starosti kvůli někomu, na kom vám záleží, tak pracujte s energiemi. Však vy víte jak. Jste miláčci vesmíru. Dne 31. 1. 2018 proběhne úplněk ve znamení Lva a jeho vliv se bude projevovat až do konce února. Řešení na úřadech, cizina, cizinec a přemýšlení o tom, jak se ještě více naučit a zdokonalit v tom, v čem máte být dobří.

Kozoroh

A máme tady leden a to je první měsíc v roce. Tento měsíc proběhnou dva úplňky. Úplněk v Raku proběhne dne 2. 1. 2018. A úplněk ve Lvu proběhne dne 31. 1. 2018. Pro Kozorohy je leden velice důležitý měsíc. Hned od začátku měsíce si budou muset uvědomit svou životní pozici. Kozorohové, úplněk v Raku proběhne dne 2. 1. 2018 a bude pro vás velmi silný. V době úplňku bude Slunce, Luna a Černá Luna v konjunkci ve vašem znamení Kozoroha. A co to znamená? Útočí nějaká situace nebo nějaký člověk na vaši osobu? Nenechejte si to líbit. Uvědomte si, že jestliže setrváváte s člověkem, se kterým vám není dobře, tak to musíte změnit. Jestliže se nacházíte v životním období, které vás stahuje dolů, je potřeba to změnit. Jestliže zjistíte, že někdo nedodržel to, co slíbil, vyřešte to. Pamatujte si, že ať se děje cokoli, nikdy nemůžete změnit nikoho jiného než sebe. V partnerských vztazích se může projevit napětí. Kozorohové. Stoupněte si před zrcadlo, podívejte se na sebe, a co vidíte? Krásnou, schopnou bytost, která je připravená obhájit si své místo na Slunci. Druhá polovina ledna už bude mnohem příznivější a dne 17. 1. 2018 vás čeká nejsilnější novoluní v roce. Bude to novoluní ve znamení Kozoroha. A je čas na nové začátky. Nový životní projekt. Novou práci. Kozorohové, udělejte si svůj životní plán. Vše máte ve svých rukou. V den novoluní udělá Slunce, Luna, Venuše a Pluto konjunkci. Osud vám bude přát. Čeká vás osudové rozhodnutí. Možná vás potrápí Černá Luna, která se přiblížila k Saturnu a bude útočit na vaše sebevědomí. Jenže vy moc dobře víte, že problémy jsou od toho, aby se řešily a že vy když chcete, tak všechno dokážete. Od ledna se rozjíždí velká transformace vašeho života. Bude to dlouhý proces, ale vy z něj vyjdete jako vítěz. A hned začněte přemýšlet o tom, jak to udělat, abyste byli stabilnější a ještě více rozšířili své vlastnictví. Dne 31. 1. 2018 proběhne úplněk ve znamení Lva. A vliv tohoto úplňku bude působit v únoru. Napěťové situace se začnou uvolňovat. Vy se nadechnete a pochopíte svou sílu.

Vodnář

A máme tady leden a to je první měsíc v roce. Tento měsíc proběhnou dva úplňky. Úplněk v Raku proběhne dne 2. 1. 2018. A úplněk ve Lvu proběhne dne 31. 1. 2018. V lednu čeká Vodnáře velmi náročný měsíc. Jednak se budou muset zamyslet nad tím, s kým spolupracují a zda jim to vyhovuje a budou si muset dávat pozor na své zdraví. Vodnáři se někdy chovají lehkovážně a tak rada zní. „Vodnáři, když budete nachlazeni, tak se vyležte. Když budete vyčerpáni, tak si odpočněte“. Vodnářské energii jsou přiřazeny lýtka, holeně, hlezenní klouby, kotníky. V chování řídí vodnářské energie schopnost přizpůsobovat své myšlení a přijímat názory druhých. Často symbolizuje tato energie ducha, který se snaží uniknout zemské přitažlivosti. Touží se vznášet a být volný. Osoba s touto energií má sklon k těmto problémům: zranění a nemoci lýtek, kotníků a kolen. Poruchy srdečního rytmu, vysoký krevní tlak, potíže s krevním oběhem, onemocnění podbřišku a občasný pocit strachu. Strach z nemoci je pro většinu Vodnářů typický. Proto velice často situace zlehčují a nechtějí nic řešit. Taková energie může ovlivňovat psychický stav. Nevyrovnaní a ustrašení Vodnáři, jsou někdy nebezpeční. Mohou se projevovat vztekle, řvát, rozčilovat se anebo zmatkovat. Tak se projevují Vodnáři v problémech. Hlavně když jsou pod dlouhodobějším tlakem. Dne 17. 1. 2018 proběhne novoluní ve znamení Kozoroha. Toto novoluní bude pro Vodnáře důležité. Slunce, Luna a Venuše udělají konjunkci a Vodnáři budou řešit lásku. Lásku k okolí a lásku sami k sobě. Navíc Saturn vytvoří konjunkci s Černou Lunou a s Merkurem. Někteří Vodnáři mohou mít problémy s úřady. Vodnáři, kteří nemají něco zaplaceno, to budou muset řešit. A navíc se kolem nich budou pohybovat energie skrytých nepřátel, pomluv nebo špatných správ. Naštěstí je většina Vodnářů zaměřena na pozitivní myšlení a své problémy si prostě vyřeší. Vodnáři, blíží se období, ve kterém si budete muset vytvořit nové podmínky ve vztazích. Pracovních a také osobních. Vodnáři, neslibujte to, co nemůžete splnit. Dávejte si pozor na to, co podepisujete! Vodnáři, snažte se chovat ve všech vztazích asertivně. Dne 31. 1. 2018 proběhne úplněk ve znamení Lva. Vliv tohoto úplňku bude i příští měsíc. Chystá se něco nového. Jste připraveni?

Ryby

A máme tady leden a to je první měsíc v roce. Tento měsíc proběhnou dva úplňky. Úplněk v Raku proběhne dne 2. 1. 2018. A úplněk ve Lvu proběhne dne 31. 1. 2018. V lednu se budou Ryby muset rozhodnout, jak to chtějí mít v partnerských vztazích. Rybičky? Ty partnerské vztahy! To je u vás asi dost ožehavé téma. A hned na začátku ledna to budete muset řešit. Úplněk proběhne dne 2. 1. 2018 a bude v Raku. Domov, rodina a partner. Co se to děje? V tento den navíc udělá Slunce, Venuše a Černá Luna konjunkci v Kozorohu. Ryby, které mají partnera, projdou situací, kterou budou muset řešit. Rozhodně je čas, definovat jak chcete, aby se k vám partner choval a nedovolit mu, aby vám ubližoval. A doufám, že to nejste vy, kdo ubližuje partnerovi. Ryby, které jsou bez partnera, budou mít pocit osamění, a neměly by se mu poddávat. Ryby jsou specifické tím, že neustále sní o nějakém nádherném a dokonalém protějšku. A v lednu budou jejich představy pracovat naplno, protože Neptun bude v příjemné aspektu na Lunu a Mars. Ryby budou toužit po erotice. Jenže pozor na iluze! Milé Ryby myslete realisticky a věnujte se jenom tomu, kdo vám věnujete pozornost a ne kdo vás tají. A vy? Vy někoho netajíte? V roce 2018 mají Ryby důležitý úkol. Začít měnit kolem sebe lidi. Ať už v práci, v partnerských vztazích, ale také v okolí kde žijí. Prostě chce to jinou společnost a Ryby to vědí. Snaha změnit prostředí se objevila už v minulém roce 2017. Dne 17. 1. 2018 proběhne novoluní ve znamení Kozoroha. V tento den udělá Slunce, Luna a Venuše konjunkci. Rybičky, někdo si vás všimne, někdo vás osloví. A dostanete příležitost. Jděte všude, kam budete pozvání. Nikdy nevíte, kde můžete někoho potkat. A jak to máte s přáteli? Ryby obklopujte se kvalitními lidmi. Stručně řečeno, dejte přednost kvalitě před kvantitou. Dejte na svou intuici, ta vám většinou radí dobře. A hlavně váš partner by měl mít rád vaše děti. A jak to vůbec máte s dětmi? Řešíte něco kolem potomků? Vyřešte to tak, abyste byly spokojené. Ryby! Děti to je vaše budoucnost. Leden bude náročný pro Ryby, které jsou kreativní a něco tvoří. Že by jim někdo kladl do cesty překážky, a nechtěl jim dovolit, aby se prosadily. Ve druhé polovině měsíce se budou muset Ryby zaměřit na své zdraví. Dne 31. 1. 2018 proběhne úplněk ve znamení Lva. Pod vlivem tohoto úplňku budou Ryby ještě i příští měsíc.

Pro časopis a portál Ve hvězdách napsala astroložka a spisovatelka Martina Blažena Boháčová

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk