Hanka Takácsová Kubátová: Únor od 12. do 18. 2. 2018 – Intuice a vhled

240
Foto: Pixabay.com

7. týden 2018 – Andělé vzkazují, že motto pro tento týden zní: intuice a vhled, přijmout ostatní, organizování a plánování.

Naše intuitivní schopnosti jsou právě nyní velmi přesné, takže můžeme důvěřovat svému vnitřnímu vedení. Máme se spolehnout na svou intuici a nedovolit strachu, starostem ani radám druhých, aby nás svedly z naší cesty, je potřeba zůstat odhodlaní a věrní své intuici a srdci. Určité plány, přání, tajemství je nyní lepší si nechat pro sebe a nedovolit, aby nás druzí ovlivnili tak, abychom se vzdali svých plánů a přání.

V tomto týdnu nás čeká intenzivní duchovní růst, a proto je důležité, abychom se obklopovali těmi, kteří nás podporují, i když mají jiný názor a kteří v nás uvěří. To může vyústit i v to, že prostě některé lidi na nějaký čas propustíme a dovolíme trávit čas s těmi, kteří nás respektují, případně nám mohou i pomoci. Můžeme přijímat tradičné osvědčené cesty, ale být otevření i těm novým.

Stejně tak my bychom měli respektovat ostatní, i když vidíme jejich cestu jinak. Každý má právo si dojít té správné odpovědi díky své vlastní zkušenosti.

Máte-li nyní nějaké plány, nebo připravené projekty, je vhodný čas jak na jejich realizaci, přípravu, tak i na nové přípravy toho, co ještě v plánu nemáme. Můžeme nyní důvěřovat svým představám a tvořit případně další nové, ať je to na profesní, osobní nebo materiální úrovni.

Klíčem k úspěchu je také možnost nechat se vést nějakým odborníkem v dané oblasti. Toho můžeme buď vyhledat sami, nebo se nám do cesty nějakou „náhodou“ postaví sám.

Přeji Vám týden plný vlastních rozhodnutí a radostných plánů, možností, příležitostí a „náhod“.

Afirmace pro tento týden:

„Jsi jedinečný/á, hodný/a lásky a jsi dokonalý/á právě takový/á, jaký/á jsi.“
„Teprve až s nezbytnou dávkou sebedůvěry začíná opravdová radost ze života.“
„Nikdo na tomto světě nemůže žít takový život, jakého jsi schopen/schopna právě Ty.“
„Jakmile si něco uvědomíš, můžeš to změnit. Potom – teprve potom – budeš mít konečně možnost si zvolit.“

Pierre Franckh – 6 minutový kouč „Najdi skutečnou sebedůvěru!“

S láskou Hanka

Autor: Hanka Takácsová Kubátová, výklad karet, andělská terapie a psychoterapie
Zdroj: http://www.vykladandelskymikartami.cz/andelska-poselstvi/tydenni/849-unor-12-18-2

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk