Hanka Takácsová Kubátová: Únor 2018 – spolupráce, odlehčení a dlouhodobé plány

234
Foto: Pixabay.com

Únor – spolupráce, partnerství, uvolnění, odlehčení, bezpečí a jistota, dlouhodobé plánování. Andělé vzkazují, že máme důvěřovat svým schopnostem dobře se rozhodovat. Všude kolem nás jsou příležitosti, stačí je uchopit. Může to být čas, kdy se setkáme a spojíme s někým, kdo nám pomůže v pracovní nebo profesní oblasti, s někým, kdo nám ukáže cestu, nebo nám nabídne spolupráci.

Energie se uvolňují spíše v materiálních a praktických oblastech, kdy se k nám přibližují možnosti, příležitosti a podpora v podobě pomocníků. To nám ohlašuje uvolnění těžkých energií, které máme za sebou. Povede nás to k tomu, abychom byli schopni zavřít dveře minulosti a mohli vykročit vpřed podle našich přání a představ.

Je také dobré období pracovat na plánech, zbavujících nás závislostí, pout a všech starých nezdravých a škodlivých závazků a hranic.

Měli bychom postupně začít vnímat pocit bezpečí, spokojenosti, také finanční jistoty. Nemusí to být nutně hned uvedeno do reality, ale je zřejmé, že k těmto pocitům směřujeme. Je možné požádat o úvěr nebo zkusit nějaké finanční možnosti.

Období je taktéž vhodné pro události, jakými jsou svatba, zasnoubení, koupě domova, narození, početí dítěte, nebo plánování takto zásadních cest.

Přeji Vám týden plný probuzení a rozkvetlých srdcí.

Poselství pro tento měsíc:

„Přání zmýlit se a utéct, leží blízko vedle sebe. Když chceš prchnout před tím, co právě je, prcháš před svým vlastním životem. Tvůj život Tě potřebuje TADY A TEĎ.“
„Rozpoznat v sobě pravdu o nějakém přání je jako osvobození z nátlaku. Teprve pak můžeš přijímat z celého srdce.“

Kniha Tajemství sedmi závojů – Přání 4. závoje

S láskou Hanka

Autor: Hanka Takácsová Kubátová, výklad karet, andělská terapie a psychoterapie
Zdroj: http://www.vykladandelskymikartami.cz/andelska-poselstvi/mesicni/843-unor-2018

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk